війна

Під час мобілізації українці, які втратили родичів внаслідок війни, отримають відстрочку від призову – Верховна Рада

Українці, які втратили близьких родичів в результаті повномасштабної війни, отримають відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації. Відповідний законопроєкт Верховна Рада України ухвалила у першому читанні 18 липня. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Джерело: gazeta.ua з посиланням на Telegram Ярослава Железняка

Як повідомив нардеп, йдеться військовозобов’язаних громадян, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час бойових дій у Донецькій і Луганській областях, а також з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Також зазначається, що близькими родичами вважаються чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат або сестра.

Нагадаємо, що внаслідок військових дій РФ на території України багато з’являється людських жертв, яких поліцейські намагаються ідентифікувати. Тому Національна поліція України відкрила «гарячу лінію» для родичів загиблих. Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button