війна

Не евакуація, а викрадення: Росія депортувала з України майже 200 тисяч дітей на свою територію

Начальник національного центру управління обороною РФ генерал-полковник Михайло Мізінцев заявив, що Росія «евакуювала» 196 356 дітей з України на територію РФ. Однак українська сторона називає це викраденням.

Джерело: bbc.com

Росія стверджує, що відбувається «евакуація» дітей на територію РФ, проте влада України так не вважає. Українська сторона називає це викраденням неповнолітніх.

Мізінцев доповнив, що в Росії працює понад 9,5 тисяч пунктів тимчасового розміщення для «евакуйованих» українців.

Українська влада неодноразово звинувачувала державу-агресора у зриві гуманітарних коридорів, за якими цивільні могли б виїхати із гарячих точок, де йдуть бойові дії, в безпечніші регіони України. Внаслідок цього,  громадяни України змушені бігти до Росії через «ДНР» чи анексований Крим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!