Home»Блог В'ячеслава Недзельського»Перша пісня на землі

Перша пісня на землі

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Першою піснею людини на землі була серенада Адама в честь щойно побаченої в усій красі його новоспеченої, тобто новоствореної жінки Єви. Таку, яку Бог її створив йому з його ребра (боку) і представив її у всій красі. Можливо вона прикрилась якимось листочком, про те, вряд чи. Біблія каже, що вони дивились одне на одного і не соромились (Буття 2:25).

Вся справа була так. Гуляв Адам по саду, доглядав його, давав імена тваринам, як той хто мав владу це робити. Робив все це сам, не було у нього помічника схожого йому. Бог це побачив і сказав, що не добре чоловікові одному. І вирішив створити на Свою славу для нього ту, котрій він й присвятить цю першу поезію людини:

«це сьогодні кість з моїх костей і тіло з мого тіла, вона назветься жінкою, бо з свого чоловіка була взята».
(Буття 2:23)

Як вам така пісня? 🙂

Іш, тобто чоловік на єврейській, назвав її Іша, жінка, м’яка. Її початок був в ньому. Чому б так не назвати аби в її назві була частина його? Називання тварин, яке не було чимось особливим перетворилось на особливу пісню найменування тієї, яку одразу покохав. Творчість, експресія, романтика, танок і пісня – це те, що має бути у відносинах чоловіка та жінки. І як бачимо в книзі Буття – насамперед у чоловіках.

Чи мають християни співати пісні Богові тільки? Ні. Богові насамперед. Пісні поклоніння, пісні радості, пісні вдячності. За створення, за спасіння, за викуплення, за нове життя у Христі. Біблія, особливо книга Псалмів багато разів заохочує співати Йому нову пісню. Ісусу нову пісню вдячності вже співають і ми будемо співати її на небесах: «нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров’ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.» (Об’явлення 5:9).

Бог хоче аби пісня вдячності Йому переливалась у пісню радості життя, пісню любові коханому, коханій. Так було у Соломона. Одну з книг, яку він написав називається «Пісня». Та не просто «Пісня», а «Пісня пісень». Хіт. Найкраща. І присвячує її єдиній улюбленій. Пише на стільки відверто, що молодим єврейським хлопчакам навіть забороняли її читати в ранньому віці. І ця книга складає сьогодні канон Біблії. Якщо ви одружені – почитайте ї обов’язково разом.

То ж чи погано християнам співати пісні кохання своїм улюбленим?

Ні!

Робіть це і цим славте Того, Хто дав вам улюбленого(ну). Співайте пісню нову. Не таку, яку часто можемо почути в радіо: про розлуку, сум, ревнощі. Нова пісня – це пісня любові, довіри і чистої пристрасті. Любіть від щирого серця і нехай ваша любов проявляється у ваших емоціях, творчості і… піснях.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Рада Церков закликає доопрацювати проект Закону про медіа

Наступна Стаття

Закон, який дозволяв підліткам змінювати стать відправили на доопрацювання

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *