Актуальне

Переваги і користь очікування

Протягом останніх двох років я відвідував лікаря частіше, ніж хотілося. Мені не подобається ходити до лікарів, бо це нагадує, що не все добре зі здоров’ям. Є ще одна причина – жахливе місце під назвою прийомний покій і витрачений час на очікування!
Не знаю як ви, а я, коли справа торкається розпорядку дня, люблю користуватися часом із користю. Небагато чого може мене засмутити так сильно, як трата часу намарно. А в приймальному покої втрачений час тільки зростає. Ви знаєте як буває: лікар призначив прийом на 10:00 ранку, але чекаєш ще половину дня.
Так і останнього разу, час в кімнаті очікування тягнувся безмежно довго. Сидячи там, я роздумував про те, що каже про очікування Біблія. З цього приводу згадалося п’ять речей.

Від очікування ніде не дінешся

Поки не народився обіцяний Богом син, Авраам і Сара чекали кілька десятків років. Ізраїль чекав кілька століть визволення з єгипетської неволі, а перед тим, як увійти в Обітований край, чекав ще сорок років. Старозавітні пророки чекали прихід Месії. Всі ми чекаємо на Другий Прихід Христа. Коли чекаєш, не дивуйся – це частина історії Божого народу.

Очікування укріплює

Воно зі самого початку оголошує, що ми не господарі життя. Коли Творець закликає нас до очікування, Він із любов’ю підкріплює наші сили, кажучи, що Той, хто мудріший і сильніший, відповідає за події у нашому житті. Не ми Бог, а Він. Інколи Бог ставить нас на наше місце, і очікування – один зі шляхів Всевишнього, йдучи яким, черпаємо сили від Нього.

Очікування приносить відкриття

Кожного разу, коли приходиться чекати, я бачу, що мене в такій ситуації легше схилити до не дуже гарної поведінки та вживання грубих слів. А ще тоді не надто звертаю увагу на потреби довколишніх, більше пильную власне благополуччя. Так Бог використовує чекання, щоб оголосити: «Я царюю».
Він його також використовує, щоби вказати на егоїзм у моєму серці і підштовхнути мене до покаяння.

Очікування вдосконалює характер

В Псалмі 30:25 сказано: «Будьте сильні, і хай буде міцне ваше серце, усі, хто надію покладає на Господа!». Це означає, що Бог у жодному випадку не продовжує час очікування, але завжди використовує його заради нашого блага. Чекання дуже важливе: по суті, його мета – сформувати наш характер.

Очікування тимчасове

Одного разу минуле піде геть, і щоб це відбулося, треба очікувати. Тим часом Бог планує викликати у нас спрагу за вічністю. Земне життя не є нашою головною метою, воно є підготовкою до вищої цілі. І очікування має викликати у нас невдоволення теперішнім становищем.
Більше про управління часом:

Схожі статті

Коли вчергове вам прийдеться очікувати, в дорозі, на вокзалі, в лікарні, не виявляйте свого невдоволення. Нагадайте собі, що процес очікування – це Божа воля щодо вас, воно добре і корисне.
Чекання приносить зміни у життя і завдяки нам допомагає змінитися іншим. Очікуючи, радійте!

Пол Тріпп

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button