Домашня » Блог Себастьяна Тегзи » Передавання віри

Передавання віри

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Велике призначення церкви полягає в тому, щоб передати нам зміст віри. А саму віру, яка є живим упованням серця, дарує тільки Бог. Ніхто з нас не увірував сам по собі. Ми отримали віру в дар.

Ніхто з нас не охрестив себе сам. Так чи інакше, ми отримали пізнання віри від інших людей, навіть якщо фізично нікого не було поряд в цей момент. Чи то було при слуханні радіо передачі, чи при читанні Біблії вдома наодинці. Хтось же робив цю передачу з ціллю досягнути людські серця, чи перекладав Святе Письмо на зрозумілу нам мову й організував його друк і видання. Не з неба ж нам впала в руки книга Писання? Інакше кажучи, зміст віри ми отримали через інших віруючих людей. А коли ми почали робити перші кроки у вірі, то стали ближче спілкуватися з ними та нас наставили краще в науці Христовій, а потім нас охрестили. Тому не кажіть ніколи, що ви увірували самі по собі, а будьте вдячні за служіння Божої церкви, яка передала вам зміст віри.

Для того щоб ми увірували, інші люди передали нам зміст віри, хоча саму віру нам подарував Бог. Кому церква не мати, тому Бог не Батько — говорили ранні християни. Віру дарує тільки Бог, жодна людина, жодна спільнота не може дати нам віру, її дарує тільки Бог, але саме церква передала нам зміст віри. Як можна увірувати, якщо не почуєш? А як почуєш, якщо не буде посланого проповідувати? Віра від слухання, а слухання через Слово Христове. А Слово Христове дійшло до нас через служіння Божого народу. В цьому і є одне з найбільших його покликань — сіяти зерно Слова в усі закутки світу. А вже Бог дає ріст і сходи, як сам бажає. Будемо вдячні Йому, а також Його церкві, через яку Він це робить.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Зі скорботою і в поті чола

Наступна Стаття

Геї домагаються щоб 20% усіх телевізійних персонажів були ЛГБТ до 2025 року

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *