Блог Себастьяна Тегзи

Передавання віри

Велике призначення церкви полягає в тому, щоб передати нам зміст віри. А саму віру, яка є живим упованням серця, дарує тільки Бог. Ніхто з нас не увірував сам по собі. Ми отримали віру в дар.
Ніхто з нас не охрестив себе сам. Так чи інакше, ми отримали пізнання віри від інших людей, навіть якщо фізично нікого не було поряд в цей момент. Чи то було при слуханні радіо передачі, чи при читанні Біблії вдома наодинці. Хтось же робив цю передачу з ціллю досягнути людські серця, чи перекладав Святе Письмо на зрозумілу нам мову й організував його друк і видання. Не з неба ж нам впала в руки книга Писання? Інакше кажучи, зміст віри ми отримали через інших віруючих людей. А коли ми почали робити перші кроки у вірі, то стали ближче спілкуватися з ними та нас наставили краще в науці Христовій, а потім нас охрестили. Тому не кажіть ніколи, що ви увірували самі по собі, а будьте вдячні за служіння Божої церкви, яка передала вам зміст віри.

Для того щоб ми увірували, інші люди передали нам зміст віри, хоча саму віру нам подарував Бог. Кому церква не мати, тому Бог не Батько — говорили ранні християни. Віру дарує тільки Бог, жодна людина, жодна спільнота не може дати нам віру, її дарує тільки Бог, але саме церква передала нам зміст віри. Як можна увірувати, якщо не почуєш? А як почуєш, якщо не буде посланого проповідувати? Віра від слухання, а слухання через Слово Христове. А Слово Христове дійшло до нас через служіння Божого народу. В цьому і є одне з найбільших його покликань — сіяти зерно Слова в усі закутки світу. А вже Бог дає ріст і сходи, як сам бажає. Будемо вдячні Йому, а також Його церкві, через яку Він це робить.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!