Домашня » Новини » Геї домагаються щоб 20% усіх телевізійних персонажів були ЛГБТ до 2025 року

Геї домагаються щоб 20% усіх телевізійних персонажів були ЛГБТ до 2025 року

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Найбільша організація з прав геїв наполягає на тому, щоб 20% усіх телевізійних персонажів були ЛГБТ до 2025 року. Показ героїв, визначених ЛГБТ, у фільмах та телевізійних програмах, спрямованих на дітей молодшого віку, продовжує зростати.

Відповідно до доповіді під назвою “Де ми на телебаченні”, яка вийшла в четвер від Альянсу геїв та лесбіянок проти наклепу (GLAAD), наявність персонажів, які ідентифікуються як ЛГБТ у телевізійних програмах, є ключем для зміни серця та розуму в культурі. У звіті цитується інтернет-опитування 2037 дорослих людей, яке свідчить про те, що п’ята частина американців у віці 18-34 роки, і 12% усіх дорослих ідентифікують себе як ЛГБТ або інші не гетеросексуальні, небіологічні гендерні категорії.

Президент GLAAD Сара Кейт Елліс в доповіді зазначає, що “менше ніж у чверті американців є близьким другом або членом сім’ї трансгендер”, це означає, що багато американців “дізнаються про транс-людей з того, що вони бачать у телебаченні, фільмах та новинах”.

Інтернет-опитування, яке використовується у звіті про ЗМІ GLAAD, більше показує те, що багато хто сприймає тих хто ідентифікує себе з ЛГБТ, а не фактичні дані авторитетних опитувань.

У червні Gallup опублікував результати опитування, в якому респондентів попросили дати найкращі здогадки щодо того, скільки американців вони вважають геями чи лесбіянками. Дослідження показало, що велика більшість американців продовжують завищувати відсотки зі значним відривом.

В середньому американці вважають, що 23,6 відсотків населення — геї чи лесбіянки. Більше третини респондентів вважали, що відсоток перевищує 25 відсотків; 19 відсотків оцінили цей показник приблизно від 20 до 25 відсотків; 10 відсотків здогадалися від 15 до 20 відсотків.

Лише 8 відсотків респондентів точно здогадалися, що відсоток американських чоловіків та жінок, які визначають як геїв чи лесбійок, він нижче 5 відсотків.

2017 дослідження з Gallup, де велика випадкова вибірка — складається з більш ніж 340000 американських дорослих — дав інтерв’ю телефоном було встановлено, що лише 4,5 відсотка населення самоідентифікувався, як ЛГБТ.

Gallup зазначив: “Відсоток міленіалів, які ідентифікують як ЛГБТ, з 2016 по 2017 рік збільшився з 7,3% до 8,1% і з  2012 року збільшився з 5,8%”.

Тим часом, показ героїв, визначених ЛГБТ, у фільмах та телевізійних програмах, спрямованих на дітей молодшого віку, продовжує зростати.

На початку цього року дитячі програми «Артур» та «Мій маленький поні» включали одностатеві весілля та пари.

Епізод 2017 року “Зірка проти сил зла” на каналі Діснея зобразив гей-пар, які цілуються серед інших під час концерту хлопців. Того ж року в дитячому серіалі Діснея “Енді Мак” з’явився 13-річний персонаж, який усвідомлює, що він геї, і виходить до своїх друзів.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Передавання віри

Наступна Стаття

Микола Кулеба зустрівся з представниками Офісу у справах дітей Держдепартаменту США

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *