СвітХристиянські новини

Пастор Франсіс Чан розповів про те, як пандемія впливає на християн

Пастор, проповідник, протестантський письменник, вчитель Франсіс Чан на Q-сесії розповів про те, як пандемія вплинула на християн. За його словами цей час виявив слабкі сторони в церковній культурі. Проте криза не повинна викликати «згасання», а, навпаки, провокувати поглибленні стосунки з Богом. Про це повідомляє bog.news.
Чан поділився своїми міркуваннями щодо теперішньої ситуації у світі:

«Мені подобається цей період, в якому ми знаходимося. Це схоже на те, ніби ви тренуєтеся, тренуєтеся, тренуєтеся для чогось, і ось воно. Чи готові ми чи ні? Я дивлюся на це, як на той час, коли ізраїльтяни були в пустелі ». Є такі, які кажуть: «А, дозволь мені повернутися в Єгипет, розумієш?» На що мені хочеться відповісти: «Ой, ти щось втрачаєш. Вас веде вогненний стовп. Ніколи в історії цього не відбувалося. Ніколи цього більше не повториться. Не пропустіть це».

Чан пояснив, що поки йдуть дебати про свободу віросповідання і про відвідування церкви, як це було до пандемії, варто подумати, щоб ми робили, якби церкви переслідували, як це було в Китаї.

«Коли ви порівнюєте місця, де є релігійна свобода з тим, де її немає, що б ви зробили зі свободою? Це просто послабило Церкву. Я не кажу, щоб ви не воювали за це, особливо якщо Бог покликав вас до цього. Я вдячний людям, які борються за свободу віросповідання. Насправді я хочу бачити Церкву чистою, в якій люди віддані, серйозні і розуміють справжнє слідування за Ісусом. Лише тоді ми зможемо стати світлом для світу», – пояснив Чан.

Проповідник впевнений, що Бог дав Церкві можливість під час пандемії рости і стати ще ближче з Ним.

[sc name=”futerblock” ]  

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button