Домашня » Новини » Чим особливий Новомедіа Форум 2019? Вже незабаром!

Чим особливий Новомедіа Форум 2019? Вже незабаром!

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Наближається Новомедіа Форум 2019! Поспішайте зарезервувати своє місце на головній журналістській події осені. Захід відбудеться 1-2 листопада у Києві. «Непотрібні журналісти» — тема події цього року. А гасло незмінне: «Нові медіа — вічні цінності».

Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

На подію збереться близько 400 учасників з різних медіагалузей: як чинних журналістів, так і студентів медіафакультетів з усієї України. Два дня з ранку до вечора в двох паралельних залах відбуватимуться яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Всього — понад 20 спікерів візьмуть участь у програмі. Всі вони безсумнівні лідери галузі і визнані авторитети у професії. Персоною Форуму 1 листопада стане Тигран Мартиросян — керівник телеканалу «НАШ». Особливим гостем 2 листопада буде Ігор Кондратюк — відомий український продюсер та телеведучий.

Журналіст та пастор Геннадій Мохненко поділиться про пастирську журналістику в епоху потрясінь. Засновник і керівник найбільшого на території колишнього Радянського Союзу дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим» та мережі реабілітаційних центрів для дорослих. Широко відомий як ініціатор громадської антинаркотичної акції «Обридло» і навколосвітнього велопробігу «Світ без сиріт».

Про стан політичних сил в американських ЗМІ буде вести мову Зенон Завада. Він написав сотні статей та аналітичних матеріали для англомовної аудиторії про українську політику. Про політичну журналістику і інформаційні війни говоритиме Тетяна Ніколаєнко — співзасновниця телеграм-каналу The_Newsroom. Журналістика у полях та нюанси роботи із джерелами — тема, яку розкриє Роман Кравець — журналіст інтернет-видання «Українська правда».

Про діджитал, що змінює світ буде вести мову телевізійний продюсер Тетяна Кухоцька. Вона переконана: «Через 20 років не буде нічого, ні кіно, ні телебачення, один на всіх YouTube. І навіть в PR так буде». Гліб Гусєв — головний редактор сайту The Бабель розкаже про помилки, які було зроблено при запуску сайту.

Про YouTube як інструмент нової журналістики буде говорити Олександр Довбуш — відеопродюсер компанії AIR. Діана Глостер — блогер та актриса розкриє тему «Канал на YouTube: пустощі або необхідність?».

Відомий професор журналістики з LCC International University — Майкл Рей Сміт розкриє тему як разговорити важливу людину, яка не бажає відповідати. Доктор Майкл Фінч говоритиме про те, як висвілювати конфліктні теми з користю для всіх. Він є завідувач кафедри комунікацій Міжнародного університету LCC у Клайпеді (Литва) та президентом Асоціації комунікацій євразійських дослідників. Меган Кларк — керуючий редактор медіавідділу Religion Unplugged з Нью-Йорку висвітлить тему про захоплюючі матеріали на тему віри і церкви.

Йтиметься про телевізійну журналістику, роботу у прямому ефірі радіо, створення і розвиток каналу на YouTube, масову комунікація через Telegram, традиції американських медіа, журналістські розслідування, медіа-бізнес… Всього близько тридцяти найрізноманітніших тем.

Новомедіа Форум — це максимальна концентрація людей і нових знань з галузі медіа та масової комунікації. Поспішайте зареєструватися до кінця вересня на найкращих умовах. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

Для студентів і аспірантів — дисконт 50% за промокодом novomediastudent

Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Делегація євангельських церков України провела зустрічі у Фінляндії

Наступна Стаття

Про Бога і людина перед Богом

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *