Україна

Парламент спрощує життя волонтерам, скасувавши сплату податків

Депутати в першому читанні проголосували за рішення про скасування пільг для грального бізнесу та сплату податків для волонтерів, заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Джерело: zn.ua

«Перше рішення це скасування пільги, яка була раніше надана гральному бізнесу. Пільги у вигляді можливості працювати на єдиному податку 2 % у війну. Це було абсолютно помилкове рішення, яке ми скасовуємо. Законопроєкт проголосований в першому читанні», – пояснив Гетманцев.

За його словами, законопроєкт буде проголосований протягом одного-двох тижнів. Також нардепи прибрали прогалину в чинному Податковому кодексі щодо несплати волонтерами податків у 2022 році.

«Я хочу звернутися до всіх волонтерів, якщо ви збирали гроші на армію, якщо ви допомагали біженцям, і робили все, що потрібно для нашої перемоги, жодних податків з отриманих вами у 2022 році коштів не потрібно сплачувати», − зазначив він.

Після включення до Реєстру волонтерів вони будуть звільнені від оподаткування (18% ПДФО та 1,5% військового збору). Дія закону поширюється не лише на період з поточного звітного року до моменту внесення до Реєстру волонтерів, а й до кінця 2022 року.

Читайте також:

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила законопроєкти №7363 щодо підтримки волонтерської діяльності, зокрема, надання правової, фінансової, організаційної, методичної та інформаційної допомоги волонтерам, і №7364 про зміни до податкового законодавства щодо підтримки волонтерської діяльності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Парламент спрощує життя для волонтерів, скасувавши сплату податків”.
    Заголовок цієї статті слід правильно писати саме отак: тобто – поставивши в потрібному місці КОМУ!
    Іншими словами, коли в тебе (чомусь) бракує грамотності і, зокрема, в царині синтаксису, то, напевно, слід вдячно дослухатися відповідних порад і геть виправляти ті помилки, яких припустився (припустилася). А не ГОРДОВИТО ігнорувати ці підказки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!