Україна

Верховна Рада України Рада звільнила з посади Омбудсмена Людмилу Денисову

Верховна Рада України звільнила Уповноважену з прав людини Людмилу Денисову. За проголосувало 234 депутати. Нової кандидатури на посаду поки що немає.

Джерело: bbc.com

Напередодні омбудсмен Денісова скликала пресконференцію, щоб повідомити про плани щодо її звільнення. За її словами, це буде незаконно.

Свою думку щодо Людмили Денісової та її управління висловив Руслан Кухарчук – журналіст, медіаменеджер, громадський діяч, проповідник.

«Є така Людмила Денісова. Вона поки що Омбудсмен. Тобто Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. Мабуть, хтось про неї може сказати щось хороше. Як і про будь-яку людину. Але ми можемо про неї сказати лише погане.

Увесь час на своїй посаді вона була ніяк не НЕ уповноваженим Верховної Ради, а уповноваженою десятками ліво-комуністичних міжнародних фондів, виконавицею волі грантових організацій, щедрих надавачів матеріальних коштів», – написав у своєму Telegram-каналі журналіст та суспільний діяч Руслан Кухарчук.

Він наголосив, що Денісова обіймала цю авторитетну посаду з березня 2018 року, і саме її офіс домігся негайного видалення з сайту президента звернення Віктора Танцюри «Про захист традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї».

«Звісно, тут є запитання й до Петра Порошенка. Але ініціатором видалення був саме офіс Денісової, а відповідну вимогу написала її підлегла Аксана Філіпішина. Це було в принципі вперше і востаннє, коли петиція, яка майже набрала необхідні 25 000 голосів була, перепрошую, тупо видалена. Бо так захотілося парочці Денісова-Філіпішина», – додав Кухарчук.

За його словами, після цього інциденту Денісова діяла у такій ідеологічній парадигмі – дискримінація громадян України, підбурювання правоохоронців до сімейних активістів, погрози поліції за перешкоджання нарко-гомо-рейвів біля Офісу президента та просування тоталітарного законопроєкту 5488.

«Вона не зробила жодної дії й не сказала жодного слова на захист прав жорстоко побитих і покалічених майже сотні наших людей 17 червня 2018 року під час протесту на т.з. “КиївПрайді”. Ну і так далі. Денісова перетворила свою посаду і весь офіс Омбудсмена в обслуговуючу фірму, яка надавала послуги з державного прикриття для різних інституційованих збоченців. Вона відверто діяла всупереч Конституції України, надаючи перевагу винятково одній ідеології.

Це фото зроблені 4 квітня 2018 року. В той день величезна кількість людей прийшли до офісу Омбудсмена, щоб спробувати привести її до тями. Не вийшло. За чотири роки все стало тільки гірше» – підкреслив Руслан Кухарчук.

На його думку, немає жодного сумніву у тому, що Денісова зганьбила посаду Омбудсмена. Саме тому вона має покинути цей офіс, а за нею також й Філіпішина Аксана Анатоліївна – секретаріат Уповноваженого ВР України з прав людини.

Читайте також:

«Ми підтримуємо відповідну ініціативу народних депутатів України», – сказав Кухарчук.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!