СвітХристиянські новини

31% євангельських церков у Франції, постраждали від коронавірусу

Національна рада євангелістів Франції зібрала дані з 580 церков. 8 з 10 конгрегацій використовували відеоконференції та інші онлайн-інструменти під час карантину у зв’язку з пандемією Covid-19.
Національна рада євангелістів Франції (CNEF) опублікувала дослідження аналізу впливу коронавірусу на  євангельські церкви і служіння у Франції.
Рада Євангелістів надіслала анкету до 2500 євангельських церков, з 17 по 29 квітня, і вона отримала 580 відповіді.
За даними опитування, 31% респондентів євангельських церков постраждали від коронавірусу,  72 осіб померли від цієї хвороби.

Церква в Інтернеті

Однією з головних тем опитування було використання цифрових інструментів та пристроїв для продовження богослужінь та інших церковних зборів з дому через закриття.
Дослідження показує, що 73% євангельських церков транслювали свій вміст в Інтернеті, більшість з них через відеоконференції (80%). Менш використовуваними інструментами були блоги та веб-сайти та зовнішні проповіді.
Більшість церков (87%) почали користуватися цими цифровими інструментами завдяки коронавірусу. Вони в основному діляться своїм вмістом приватно через Whatsapp, Skype, Zoom тощо, хоча є багато церков, які також використовують публічні платформи, такі як You Tube або Facebook.

Економічне майбутнє церков

CNEF також запитав церкви про їхні доходи під час карантину та про те, як вони бачать своє економічне майбутнє.
Деякі церкви втратили від 10-30% своїх доходів, але є також багато церков, які не втратили своїх доходів.
На запитання, як вони реагують на такі втрати доходу, 54% респондентів вважають, що це “швидкоплинна трудність, з якою наші резерви чи наші ресурси дозволять зіткнутися”.

Виклики після карантину

Нарешті, опитування аналізує наслідки пом’якшення карантинних обмежень  в євангельських церквах та те, як вони зіткнуться з повсякденним життям церков після пандемії коронавірусу.
29% церков очікують, що «ніщо не буде точно, як і раніше», і «деякі речі будуть дійсно інші», в той час як 56% вважають, що в майбутньому будуть лише невеликі зміни.

Серед основних викликів, з якими очікують зіткнутися євангельські церкви після закриття, 31% вказали на здатність керувати “поганим образом євангелістів у новинах, як на національному, так і на місцевому рівні”. Це має багато спільного з бурею ЗМІ навколо справи Порте Уверте.
За твердженнями обстежених церков, ще одним великим викликом буде виконання нових очікувань, які можуть мати їх члени після кризи.

Повне опитування CNEF ви можете побачити тут (французькою мовою).

Джерело: evangelicalfocus.com

[sc name=”futerblock” ]

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button