Новини суспільстваХристиянські новини

Падіння на 34 % за 6 років: в Україні знижується рівень народжуваності

На Facebook-сторінці системний аналітик та автор ZN.UA Євгеній Істребін повідомив, що в Україні шостий рік поспіль знижується рівень народжуваності, який впав на 34 % за перші 4 місяці 2021 року у порівнянні з 2015 роком.

Джерело: zn.ua з посиланням на Facebook-сторінку Євгенія Істребіна.

За словами аналітика, в Україні за 6 років народжуваність впала майже у два рази в різних областях країни.

Євгеній Істребін зазначив, що у Чернівецькій та Закарпатській областях падіння не таке значне. А в Києві спостерігається маленьке падіння народжуваності тільки внаслідок міграції студентів з регіонів, які згодом залишаються жити в цьому місті й народжують дітей.

Читайте також:

Наприкінці він написав, що все сумно, і немає ніякого просвіту на майбутнє. Він зауважив, що так і буде вимирати Україна зі швидкістю 0,6-0,8 % щороку. У чисельному вираженні це мінус 270-330 тисяч щороку.

Падіння на 34 % за 6 років: в Україні знижується рівень народжуваності

 

Нагадаємо, що Німецьке Федеральне статистичне відомство повідомило, що у березні 2021 року в країні зафіксували рекордний за останні 20 років рівень народжуваності – майже 66 тис. дітей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button