РелігіяХристиянські новини

П’ятдесятники готують конференцію присвячену 100-річчю п’ятдесятницького руху в Україні

2 лютого відбулася онлайн-зустріч керівників департаментів служінь УЦХВЄ. Була обговорена підготовка до звітної конференції  Християн Віри Євангельської та святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Повідомляє chve.org.ua.

Річну конференцію учасники вирішили провести 20-21 травня 2021 року.

Департаменти долучаться до підготовки, збираючи довідковий матеріал, свідчення, факти про різні служіння, які здійснювались у 20-ті роки минулого століття. До ювілею готується видання книги, друк пам’ятної монети та знімання документального фільму. Через цю підготовку та саму конференцію учасники хочуть поглянути у майбутнє п’ятдесятницьких церков в Україні через призму минулого і сьогодення.

Читайте також:

Також прозвучала ідея створити виставку архівних документів. Прикладом може слугувати членська книга однієї з церков початку минулого століття, яку учасникам продемонстрував директор сімейного департаменту Володимир Бричка, старовинні видання Біблії, рукописні пісенники, тощо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Колись цікавилася тим періодом, особлива мистецтвом. Навіть якісь дослідження тоді на Віоліті купувала, але наразі якось інтерес до становлення подібних рухів у мене пропав, і в суспільстві мені здається також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button