Домашня » Все про газету » Слово про Слово – християнська газета

Слово про Слово – християнська газета

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ви зайшли на християнський сайт, на якому публікуються статті християнської тематики. 

Християнська газета «Слово про Слово» заснована в 2012 році  в м. Тернопіль. Виходить 12 разів на рік, об’ємом в 4 сторінки А-3 формату, видається українською мовою. 

На сайті ви можете завантажити архів попередніх випусків починаючи з 2012 року.

Християнська газета Слово про Слово пропонує на вибір читача різні тематичні статті по рубриках, яких в газеті є більше ніж вісім.

Газета Слово про Слово впершу чергу – це газета про Бога. Найголовніше, що потрібно для людини, так це інформація про Бога, про її Творця. Газета пропонує неупереджене викладання біблійних принципів віри і життя. Правда про життя, так як воно є. 

«Слово про Слово» є некомерційним виданням. Друкується за кошти від пожертвувань, і розповсюджується безкоштовно. Якщо ви хочете отримувати газету особисто для себе, натискайте “Як виписати газету Слово про Слово”? Якщо ж ви хочете розповсюджувати християнську газету у своїй місцевості, ми можемо вам запропонувати варіанти партнерства, про які ви детальніше можете дізнатися написавши електронного листа, або зателефонувавши на телефон редакції. 

Отримати зарозк поштою

Що ж означає назва газети “Слово про Слово”?

Християнська газета Слово про Слово іншими словами – це інформація про Боже Слово. Серед різноголосся інформаційної епохи, до нас доходить дуже багато різноманітної інформації. Яка зачасту нам зовсім непотрібна, тому на наш погляд, дуже важливо мати джерело, яке б доносило інформацію духовного спрямування. Ми віримо у те, що все що хотів сказати Бог для людини, Він сказав через Біблію. Ми намагаємось друкувати  лише те, що написано в Писанні, намагаючись його зробити більш доступним і зрозумілим для українського читача. Звичайно, іноді сьогодення задає нам важкі запитання, на які не має однозначної відповіді, але це змушує нас ретельно досліджувати Боже Слово і заохочувати це робити наших читачів.

Які теми висвітлюються у газеті?

На шпальтах газети Слово про Слово ми висвітлюємо актуальні питання сьогодення.

Звертаючись до Божого Слова шукаємо відповіді на найважливіші запитання. В газеті “Слово про Слово” можна прочитати актуальну проповідь, дізнатися про найважливіші новини у світі, які мають відношення до християнства.

Цікаві оповідання допоможуть взнати, як жити християнським життям на практиці. Практичні поради, досвід інших людей, інформація про відомих християн, все це та багато іншого шукайте на шпальтах часопису

Виклики сьогодення вимагають від нас тверезого осмислення і адекватної реакції згідно з вченням Євангелії. Часто проблеми, з якими ми зустрічаємось щодня, є наслідком неправильних рішень, прийнятих під тиском нашої гріховної природи. Проблеми спілкування між людьми, стосунків у родині, залежність від поганих звичок, зневіра і розпач… Синонімічний ряд можна було б продовжувати… Але що робити з цим усім? Як вижити? Як виховувати своїх дітей? Яким чином захистити свої сім’ї від зовнішнього, здебільшого, негативного впливу? Куди тримати «життєвий курс?» Яких цілей досягати? До чого прагнути, і в чому, зрештою, полягає зміст нашого з вами життя?

Ми будемо намагатись, щоб наша газета стала майданчиком для діалогу між читачем і редакцією. Будемо раді дати відповіді на запитання, які, можливо, уже давно не дають спокою. З радістю надрукуємо ваші відгуки, історії з життя чи, можливо, літературні доробки на християнську тематику..

Ми намагатимемося працювати так, щоб кожен номер газети був для вас очікуваним та цікавим.

Отримати електронну версію

Попередня Стаття

Редакція Слово про Слово

Наступна Стаття

Ісус Христос - Хто Він?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *