Медіа новиниХристиянські новини

«Оновлення»: Департамент освіти п’ятидесятників розпочав новий медіа-проєкт

22 червня стартував новий медіа-проєкт Департаменту освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської (п’ятидесятники) в рамках програми «Оновлення». Мета проєкту – спонукати вірючих людей до духовного оновлення у п’яти сферах: особистій, сімейній, професійній, церковній і суспільній.

Джерело: chve.org.ua

Розпочався медіа-проєкт у прямому ефірі. Гостями онлайн-зустрічі були старший пресвітер обласного об’єднання церков в Івано-Франківській області та координатор служіння громад УЦХВЄ в країнах Західної Європи Юрій Веремій, а також завідувач відділу освіти в Херсонській області Віктор Котяш.

«Оновлення»: Департамент освіти п'ятидесятників розпочав новий медіа-проєкт

Ведучими медіа-проєкту «Оновлення» є директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк та двоє його заступників − Богдан Галюк і Василь Попудник.

Переважна більшість тем, яких торкаються учасники медіа-проєкту стосуються реалій життя п’ятидесятників та сучасних викликів.

Читайте також:

Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button