війна

Окупанти депортували в Росію до 700 тисяч дітей, а щонайменше 400 – усиновлені росіянами

До Росії окупанти депортували до 700 тисяч неповнолітніх українців. І щонайменше 400 дітей росіяни всиновили. Про це повідомляється у звіті про депортацію громадян України до Росії та Білорусі.

Джерело: korrespondent.net

На території РФ перебувають понад 4 мільйони громадян України, повідомили російські джерела.

За словами юриста Регіонального центру прав людини Катерини Рашевської, загарбники вивезли від 260 тисяч до 700 тисяч неповнолітніх українців. Серед вивезених дітей є сироти – від 1,5 до 2,5 тисячі. Водночас росіяни всиновили щонайменше 400 дітей.

Під час депортації українці проходять через тортури, нелюдську поведінку, фільтраційні табори, повідомила Олена Луньова, директор з адвокації Центру прав людини ZMINA.

Читайте також:

Як зазначила Рашевська, депортовані неповнолітні перебувають у щонайменше в 57 регіонах Росії.

Вона переконана, що Росія таким чином хоче чинити геноцид українського народу та нації.

Раніше повідомлялося, що за словами міністра оборони Олексія Резнікова, понад 13 тисяч українських дітей було насильно депортовано з окупованих Росією територій України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button