СвітХристиянські новини

Нове демографічне дослідження прогнозує катастрофічне зниження кількості населення у світі

Нове дослідження світових тенденцій населення вченими Інституту метрики та оцінки здоров’я Вашингтону робить висновок, що зниження рівня народжуваності призведе до різкого зниження чисельності населення світу до кінця цього століття.

Професор Крістофер Мюррей, один з авторів дослідження, опублікованого в “Ланцеті”, заявив виданню BBC, що результати “приголомшують”. У звіті інтерв’ю йдеться про те, що в 1950 році в кожної жінки за життя було в середньому 4,7 дитини, але до 2017 року це число впало до 2,4. Цей показник, як очікується, продовжить істотно знижуватися в найближчі роки.
Падіння рівня народжуваності “зумовлене збільшенням кількості жінок в сфері освіти та роботи, а також ширший доступ до контрацепції, що призводить до того, що жінки вирішують мати менше дітей”.
У майже в усіх “розвинених країнах” рівень народжуваності вже нижче 2,1 [1] (це мінімальна середня кількість, необхідна для того, щоб населення могло замінити себе). Хоча зараз глобальна чисельність населення продовжує зростати, але очікується, що вона швидко знизиться в кінці цього століття. Японія, Італія, Іспанія, Португалія, Таїланд та Південна Корея входять до складу 23 країн, “які, за прогнозом, до 2100 року зменшать своє населення більше ніж вдвічі”.

“Мене це хвилює, тому що я маю восьмирічну доньку, і мені цікаво, яким буде світ”, – сказав Мюррей, – “нам потрібна м’яка посадка”.

“БОРОТЬБА ПРОТИ СКОРОЧЕННЯ ЧИСЕЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ, ЙМОВІРНО, СТАНЕ ВАЖЛИВОЮ ПРОБЛЕМОЮ ДЛЯ БАГАТЬОХ КРАЇН”, – СКАЗАВ ПРОФЕСОР ШТЕЙН ЕМІЛЬ ВОЛЛСЕТ, СПІВАВТОР ДОСЛІДЖЕННЯ.
“Я БАЧУ, ЩО ЛЮДИ СМІЮТЬСЯ НАД ЦИМ; ВОНИ НЕ УЯВЛЯЮТЬ, ЩО ЦЕ МОЖЕ БУТИ ПРАВДОЮ, ВОНИ ДУМАЮТЬ, ЩО ЖІНКИ ПРОСТО ВИРІШАТЬ МАТИ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ “, – СКАЗАВ МЮРРЕЙ.
І ДОДАВ: “ЯКЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ [ЗНАЙТИ РІШЕННЯ], З ЧАСОМ НАШ ВИД ЗНИКНЕ, АЛЕ ЦЕ ЗА КІЛЬКА СТОЛІТЬ”.
Дослідження також прогнозує, що чисельність населення Африки на південь від Сахари до 2100 року збільшиться до більш ніж трьох мільярдів людей, а Нігерія стане другою за величиною країною у світі.
Аналітики населення вже давно стверджують, що політика у всьому світі, яка пропагує контрацепцію та аборти, призведе до неминучої “демографічної зими”[2]. У 2007 році в доповіді ООН [3] було описано глобальні демографічні тенденції зниження народжуваності та старіння населення як “безпрецедентний феномен в історії людства”.
Багато соціальних коментаторів відзначають [4], що, рівень народжуваності продовжує знижуватися серед постхристиянських секуляристів в європейських країнах, тоді як рівень народжуваності серед ісламських громад у цих країнах, як правило, значно вищий.
Джерела:
[1] List of sovereign states and dependencies by total fertility rate https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_and_dependencies_by_total_fertility_rate
[2] Demographic Winter: “Schools will be turned into nursing homes. Playgrounds will become graveyards.” https://www.lifesitenews.com/news/demographic-winter-schools-will-be-turned-into-nursing-homes-playgrounds-wi
[3] Aging Global Population is “Profound” and “Irreversible”: UN Report https://www.lifesitenews.com/news/aging-global-population-is-profound-and-irreversible-un-report
[4] Muslim takeover of Europe is ‘biggest story of our time’ and nobody knows it https://www.lifesitenews.com/news/muslim-takeover-of-europe-is-biggest-story-of-our-time-and-nobody-knows-it
Джерело (англійська):
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button