Home»Новини»Небойові втрати і пияцтво в армії

Небойові втрати і пияцтво в армії

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На жаль у армії, в якій солдати, ризикуючи своїм життям, захищають батьківщину, є і «небойові втрати». Самостріли, «дружній вогонь», і головна біда –пияцтво!

Нещодавно потужна вибухова хвиля накрила підрозділ одного з добровольчих батальйонів. Бійці спочатку подумали, що важка артилерія супротивника влучила в склад боєприпасів. З’ясувалося, що вибух стався у розташуванні сусідньої механізованої бригади. Шестеро «двохсотих» одразу, дев’ятеро – поранені. Вони й розповіли, що трагедія (у день зарплати) сталася тому, що «пияцтво» особовий склад вирішив сушити порох… на відкритому вогні. Легкозаймиста речовина здетонувала, а за нею вибухнули й міни.

Більше про пияцтво:

У самому Міністерстві Оборони причиною «зловживання спиртними напоями» вважають кожний шостий випадок втрат та кожну п’яту ДТП за участю військовослужбовців, а також – «практично всі випадки хуліганства». (Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» повідомив заступник керівника головного управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Віталій Покотило).

http://blogs.pravda.com.ua/

Попередня Стаття

Алкогольна статистика України

Наступна Стаття

На масці мумії знайшли фрагмент Євангелія, написаний у І столітті нашої ери

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *