Ексклюзив

Оголошуємо переможців конкурсу «Журналістика цінностей»

Сьогодні 25 грудня, і це день коли ми оголошуємо результати конкурсу «Журналістика цінностей». Щиро дякуємо усім учасникам, які подали свої роботи на конкурс. Ми отримали понад 35 робіт, з них опубліковано 31, інші не відповідають умовам конкурсу.

Щиро дякуємо читачам, за активну участь у голосуванні й підтримці вподобаних вами авторів. Ми отримали сотні вподобань та коментарів.

Щиро дякуємо нашим партнерам, які підтримали наш конкурс і долучилися до формування призового фонду. Зокрема висловлюємо вдячність «Всеукраїнському Собору», Асоціації журналістів, видавців і мовників, «Новомедіа» та Дім Побут Службі.

Отож, результати конкурсу:

Перше місце отримує робота «Юність, обпалена війною, або Коли ми переможемо, я…». Автор − Єлизавета Івахів. Ця робота нагороджується планшетом Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 256 GB Silver.

Друге місце отримує робота «Історія однієї гасової лампи». Автор − Кудінович Діана. Автор цієї роботи нагороджується телефоном Redmi Note 10S 128GB.

Третє місце отримує робота «Пташеня». Автор – Natali Valerі. Ця робота нагороджується термочашкою з принтом видання «Слово про Слово».

Як отримати нагороду?

Просимо переможців надіслати на електронну пошту нашого видання адресу, куди ми можемо надіслати ваш приз.

Електронна пошта: mail@slovoproslovo.info

Запрошуємо переможців публікуватися у нас на сайті. Надсилайте свої роботи, і ми радо опублікуємо їх на сайті.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button