Новини суспільстваХристиянські новини

Вплив батька на розвиток дитини: 10-14 травня відбудеться майстер-клас

10-14 травня 2021 року відбудеться майстер-клас в рамках Форуму сімейної психології. Мета заходу – дізнатись, у чому полягає унікальність і важливість батька з точки зору його впливу на розвиток дитини. Майстер-клас проходитиме в онлайн-форматі.

Джерело: Telegramканал «Батько 24/.

Як наголошують організатори заходу, оманливо вважати, що роль батька обмежується лише тим, щоб бути помічником дружини по догляду та вихованню дітей. Це не так. Роль батька є унікальною і відмінною від ролі матері. Батько надає дитині те, що не може надати мати.

Тому факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у форумі сімейної психології.

«На майстер-класі ви дізнаєтесь, у чому полягає унікальність і важливість батька з точки зору його впливу на розвиток дитини», – зазначається в анонсі майстер-класу.

На учасників заходу чекає понад 12 прямих ефірів та 6 майстер-класів від провідних фахівців у сфері психології, і відповідно – безліч нових, теоретичних і практичних знань.

Читайте також:

Програма майстер-класів за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sDkeJ59kbIH2taQkLAsDaYlQBDtYrj-0C4IhP3rPTjI/edit#gid=0

Для участі у форумі необхідно зареєструватись, перейшовши за цим посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sDkeJ59kbIH2taQkLAsDaYlQBDtYrj-0C4IhP3rPTjI/

Детальна інформація: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sDkeJ59kbIH2taQkLAsDaYlQBDtYrj-0C4IhP3rPTjI/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button