Новини культури

Новий Супермен у наступному номері коміксу – бісексуал, який рятує мігрантів

Відомий герой коміксів Супермен тепер буде позначений як ідеологічно правильний. Він бореться за права мігрантів, приділяє увагу екологічним питанням, а головне, має «правильну» бісексуальну орієнтацію.

Джерело: rodyna.org.ua

DC Comics оголосили, що їхній новий Супермен Джон Кент у наступному номері коміксу, який вийде у листопаді, матиме стосунки зі своїм другом Джеєм Накамурою.

П’ятий випуск  коміксу «Супермен: Син Кал-Ела» розповідає про те, як Джон успадкував мантію Супермена від свого батька Кларка Кента. Але йому не вдалося успадкувати природний потяг тільки до жінок. У попередніх номерах Джон зустрів журналіста Джея з рожевим волоссям та окулярами. У новому випуску вони продовжать налагоджувати одностатеві стосунки.

Ця сюжетна лінія розпочалася в червні цього року, коли Джон Кент боровся з лісовими пожежами, запобігав розстрілам у школах та виходить на протести проти депортації мігрантів.

Сценарист Том Тейлор сказав, що його турбує образ Супермена як «білого гетеросексуального рятівника». Зберігаючи послідовність сюжету, Джон Кент не змінив расу. Натомість він був наділений гомосексуальним потягом.

Читайте також:

Поки що немає новин про те, що Супермен стане «трансгендерною жінкою» або «небінарною особою» у майбутніх випусках. Однак такий розвиток подій є цілком можливим, оскільки за нинішньої тенденції бісексуальність, здається, вже недостатньо прогресивна.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button