Новини культуриХристиянські новини

Нова книга Генрі Ноуена «Духовність фандрейзингу» уже на етапі перекладу

Дві партнерські організації – «Місія Євразія» та Міжнародна співдружність студентів-християн (IFES) Євразії планують перекласти на російську мову, видрукувати та розповсюдити книгу Генрі Ноуена «A Spirituality of Fundraising» («Духовність фандрейзингу»). Повідомляє представниця організацій Олена Велч.
Олена пояснила, чому вони вибрали саме цю книгу для перекладу і поширення.
Генрі Ноуен був і залишається одним з найвидатніших християнських письменників і мислителів сучасності. Крім служіння священника, яке він почав у віці 25 років, Генрі також був викладачем вищих навчальних закладів. Ноуен викладав пасторське богослов’я і психологію в таких американських вищих навчальних закладах, як Нотрдамський університет, богословська школа Єльського університету і Гарвардська школа богослов’я. Він є автором понад 40 книг, серед яких – «Повернення блудного сина», «Внутрішній голос любові», «В ім’я Ісуса» та «Переміни мій плач на радість». Ми впевнені, що книга «Духовність фандрейзингу» стане не тільки духовним підбадьоренням для читачів, а й потужним інструментом у формуванні богослов’я і практики культури щедрості на пострадянському просторі.
За словами Олени, ми часто розглядаємо збір коштів [фандрейзинг] як якесь неприємне заняття для підтримки важливих, духовних цілей. Однак, збір коштів – це, перш за все, форма служіння. Фандрейзинг – це така ж духовна діяльність, як проповідь, молитва, відвідування хворих, або турбота про бездомних і нужденних. До того ж в основі фандрейзингу повинні бути щирі, справжні стосунки, які взаємно спонукають жертвувати та бути щедрим на тільки у своїх грошових коштах, але й в розпорядженні своїм часом, і прояві практичної турботи.

Вони повідомляють, що цією книгою хочуть вплинути на світогляд і богослов’я людей на пострадянському просторі, де культура щедрості та жертовного давання ще тільки формується. Вони не просто хочуть стати частиною цієї культури, а й впливати на її формування.
Як зазначає Олена, ця книга призначена для всіх, кого просять пожертвувати гроші, і для тих, хто просить інших молитовно і фінансово підтримати різні служіння.
Вони рекомендують цю книгу керівникам церков, співробітникам і добровольцям християнських місій та неприбуткових організацій, студентам і викладачам християнських навчальних закладів, а також всім, хто цікавиться темою збору коштів і ресурсів для християнського служіння. У цій книзі є запитання для роздумів та обговорень. Тому її можна використовувати як для самостійного вивчення, так і для дискусії у малій чи великій групах, на семінарах та конференціях.
«Місія Євразія» в партнерстві з IFES Євразією запрошують всіх зробити свій внесок і доєднатися до цього проєкту видання та розповсюдження книги Генрі Ноуена «Духовність фандрейзингу».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button