Новини суспільства

26 квітня благодійний фонд «Ми поруч.ЮА» організовує практикум для водіїв

Понад 2200 осіб вже було евакуйовано з гарячих точок країни. Спільно з партнерами фонд «Ми поруч.ЮА» вже здійснив 38 евакуаційних рейсів. Це були мешканці Київської, Чернігівської, Миколаївської, Житомирської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Знання як надавати першу медичну допомогу, як поводити себе під час обстрілів та як орієнтуватись в непередбачуваних ситуаціях – все це все ще є актуальним у наших українських реаліях. Саме тому фонд «Ми поруч.ЮА» підтримав проведення практикуму, на якому будуть розглядати ці важливі питання.

Практикум передбачає поєднання теоретичної та комплексної практичної частини, тривалістю в повний день. Його проведе практик з США, який брав безпосередню участь у військових діях в гарячих точках, тренував піхотинців, солдат спец.підрозділів (ЦРУ) та приватну охорону ТОП-компаній (таких як Amazon). Також спікер має досвід навчання місіонерів, які служать в зонах військових дій.

«Віримо, що отриманні на практикумі знання та навички допоможуть врятувати не одне життя та проводити евакуацію постраждалих найбільш безпечно», − говорить директор благодійного фонду «Ми поруч.ЮА» Вячеслав Нагірняк.

До участі запрошуються водії-волонтери, які займаються евакуацією постраждалих в Україні.

Попередня реєстрація проходить за посиланням:
https://forms.gle/mcnq5NBXiFp8W2Y7A
Кількість місць обмежена. Просимо максимального розповсюдити цю новину серед водіїв!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button