війна

Нестача ліків та грабування гумвантажів російськими окупантами: на Херсонщині загострюється гуманітарна криза

Окупована Херсонщина страждає від гуманітарної кризи. Загострюють ситуацію нестача ліків та припинення роботи майже всіх аптек. При цьому війська РФ грабують гумвантажі та розпродають награбоване на ринках. Про це повідомила уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: zn.ua з посиланням на Telegram Людмили Денісової

Також вона зазначила, що продовжує працювати невелика кількість фармацевтичних закладів. Однак вони підвищили ціни на медичні препарати у 3-5 разів, через що в Херсонській області утворився дефіцит препаратів від серцево-судинних захворювань та жарознижувальних засобів.

При цьому відомо, що російські окупанти нелегально завозять ліки на територію Херсонщини з тимчасово окупованого Криму. Потім продають препарати на стихійних місцевих ринках.

Усі ці завезені ліки не сертифіковані та можуть становити небезпеку для життя і здоров’я людей, наголосила пані омбудсмен.

До того ж загарбники не пропускають в область українські гуманітарні вантажі. При цьому російська армія грабує їх і продає награбоване жителям тимчасово окупованих територій.

Людмила Денісова заявила, що РФ порушує права жителів України на медичну допомогу, що гарантовані Гаазькими й Женевськими конвенціями.

Вона звернулася до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини з проханням врахувати ці факти порушень прав людини РФ в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button