Сім'яХристиянські новини

Навчально-методичний комплекс "Основи сім'ї" готується до перевидання

9 квітня 2020 року науково-методична комісія з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН ухвалила рішення «Відновити дію схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти освітнього комплексу «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів (автор Буковинський А.Й.) за умови перевидання».

30 квітня 2020 року Інститут модернізації змісту освіти МОН офіційно повідомив автора програми про відновлення схвалення програми. Вона може знову використовуватись у ЗЗСО.

  • Читайте також

    Відновлено навчальну Програму «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів
    Автор навчальної програми “Основи сім’ї” Адріан Буковинський у себе на фейсбуці опублікував новину, що курс для учнів 10-11 класів відновлено. Дякую кожному за підтримку!!! За правду потрібно…

     

Нагадаємо, з 15 лютого комісія розглянула усі надані автором відповіді на зауваження “громадської антидискримінаційної експертизи”. Згідно із затвердженими державною комісією правками, навчально-методичний комплекс “Основи сім’ї” готується до друку.
На сайті програми оприлюднені експертні висновки та відповіді, з якими можуть ознайомитись усі охочі: http://osnovy.info/
“Ми переконані, що в скорому часі ворожі спекуляції будуть припинені, так як програма доопрацьована і затверджена державною комісією у відповідному варіанті. Ми також розуміємо, що немає меж до вдосконалення і завжди готові до конструктивної співпраці” – заявили розробники програми.

Джерело: http://osnovy.info/

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button