РелігіяХристиянські новини

Українці більше почали відвідувати релігійні служби, проте молитовне життя знизилося: Дослідження

Згідно зі «Світовим дослідженням цінностей» мешканців України, у порівнянні з 2011 роком українці більше почали відвідувати релігійні служби, проте молитовне життя знизилося. Повідомляє Слово про Слово з посиланням на сторінку у Facebook Романа Шеремета та «Світове дослідження цінностей».
Нагадаємо, що дослідження провели компанії Info Sapiens та центр «Соціальний моніторинг», за підтримки українського культурного фонду і європейських партнерів.
Загальна вибірка опитування склала 1289 інтерв’ю (максимальна похибка складає 2,7 %.). Дана вибірка репрезентує доросле населення України (віком 18 років і старше).
Згідно з дослідженням, частка віруючих, у порівнянні з іншими країнами, складає 59,3 %.
За останні 9 років Бога у своєму житті почали вважати важливим 56 % замість 64 %.А частка тих, хто молиться кілька разів на тиждень або частіше знизилася з 42,2 % до 38,5 %. Проте у порівнянні з 2011 роком, українці більше почали відвідувати релігійні служби: не менше разу на місяць до церкви на службу зараз ходять 33,5 %, а раніше таких було всього 24 %.
Читайте також:

Також зменшилась кількість людей, які вважають, що в дітях треба виховувати релігійність – з 22 % до 15 %.
Загалом, віра та релігія є більш важлива для українців ніж для європейців.
Цікаво, що в порівнянні з європейцями, українці більше вірять в Бога (75,8 %) ніж в життя після смерті (41,9 %). Теж, українці більше вірять в існування пекла (40,8 %) ніж існування раю (42,1 %).
Повний аналіз можна прочитати за посиланням:
http://ucep.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/WVS_UA_2020_report_WEB.pdf?fbclid=IwAR0_209AljSalUtas47IuatLvl41-5NcyZrDpsjKwrCs9oPh54bTvcxdiNU

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button