Україна

Кожен українець має обдумати план дій на випадок блекауту

Директор ГО «Енергоефективні міста України» Святослав Павлюк заявив, що на випадок повного і тривалого відключення електроенергії кожен українець повинен спланувати, що він буде робити у разі такої проблеми.

Джерело: Громадське радіо

«Готуватись до зими ми вже почали давно. Найбільш дефіцитним ресурсом цієї зими буде електроенергія. Це очевидно, що росіяни будуть стріляти по енергоструктурі. Їхня тактика − це створення гуманітарної кризи. У них тактика руйнування держави, яка була у Сирії.
Загалом треба мати свій план, яким чином ми гріємося і забезпечуємо енергетичні потреби. Що ми робимо, якщо немає газу, що робимо, якщо немає тепла», – сказав Павлюк.

Поки що в Україні діють планові відключення електроенергії, графік яких можна переглянути на сайті ДТЕК. Аварійні вимкнення поки не передбачаються.

Читайте також:

Перед цим директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко сказав, що якщо опалювальний сезон мине нормально, то це буде остаточною перемогою Європи енергетичної залежності від росії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button