Релігія

Звернення ВРЦіРО до Всесвітньої ради церков щодо нападів російських терористів на мирне населення України

20 жовтня ВРЦіРО опублікувала звернення до Всесвітньої ради церков щодо нападів російських терористів на мирне населення України та критичну інфраструктуру.

Джерело: irs

У зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до ВРЦ наголошується, що останніми днями російська армія брутально порушила право на життя мирних громадян України, здійснюючи злочинні збройні дії проти мирного населення.

У зв’язку з цим ВРЦіРО просить Всесвітню Раду Церков звернутися до офіційних осіб Російської Федерації зі закликом дотримання вимог міжнародного гуманітарного права щодо громадян України.

«Впродовж останніх днів Російська Федерація значно активізувала здійснення актів терору та геноциду стосовно мирного населення України, застосувавши у великій кількості широкий арсенал ракетного озброєння. Понад дві сотні крилатих ракет та дронів-камікадзе іранського виробництва уразили мирні українські міста та села, що неможливо виправдати військовою необхідністю», — зауважується у зверненні ВРЦіРО.

Водночас російські чиновники не приховують свого злочинного бажання зруйнувати життєво важливу інфраструктуру українських міст напередодні холодів та зимового періоду.

Українські релігійні діячі зазначили, що тисячі наших захисників та мирних жителів нині перебувають у полоні російських загарбників у жахливих, нелюдських умовах, піддаються жорстоким тортурам, катуванню, фізичному та психологічному тиску. РФ не надає жодної інформації про долю більшості з них, навіть не допускаючи до них представників Міжнародного комітету Червоного Хреста та ігноруючи всі норми міжнародного гуманітарного права.

Читайте також:

Схожі статті

Російські церкви стурбовані потенційною забороною УПЦ МП в Україні, але неспроможні засудити війну

Саме тому ВРЦіРО також закликала Всесвітню Раду Церков сприяти поверненню додому всіх постраждалих від російської агресії українців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!