Україна

Пенсії, 20 мільярдів гривень і тимчасове житло: три кроки підтримки уряду України

25 березня Володимир Зеленський описав три кроки підтримки уряду для українців. Зокрема, біженцям, які мусили залишити зону бойових дій, обласні адміністрації виділять землю під будівництво житла.

Джерело: radiosvoboda.org

Першим кроком стало те, що уряд країни почав виплату пенсій за квітень. Для Чернігівської та Луганської областей Пенсійний фонд вже перерахував всю суму «Ощадбанку».

Другий крок – виплата понад 20 мільярдів гривень людям, які втратили роботу через війну завдяки програмі «єПідтримка».

Також Президент України розповів і третій крок підтримки – це програма із забезпечення переселенців житлом. Влада наказала обласним адміністраціям швидко виділити землю для будівництва тимчасового житла для переміщених осіб.

Будівництво розпочнеться після того, як завершиться війна. Однак зараз людям потрібен тимчасовий будинок, наголосив Зеленський.

На думку Зеленського, для біженців краще мати тимчасове житло в Україні, ніж за кордоном.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомить деталі програми, зазначив Президент.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!