Світ

Польща може припинити соціальну підтримку українських біженців в наступному році

Польща розглядає можливість припинення соціальної підтримки українських біженців від початку наступного року, заявив речник уряду Пьотр Мюллер.

Джерело: espreso.tv

В інтерв’ю агентству РАР Пьотр Мюллер пояснив, що рішення про соціальну допомогу, прийняті після початку війни в Україні, були тимчасовими.

“Рішення мають тимчасовий характер, і це все, що я можу сказати,” – відзначив він. Мюллер також підкреслив, що період масової міграції українців до Польщі завершився. “Тому ці рішення поступово втрачають силу,” – додав речник.

Згідно з місцевими опитуваннями, більшість поляків проти продовження фінансової допомоги для українців, які наразі проживають в Польщі. Мюллер висловив надію, що “просто не буде необхідності продовжувати” соціальну підтримку, і на запитання про подальшу потребу в ній відповів, що “думає, що не буде”.

Читайте також:

Польща може скасувати соціальну допомогу для українських біженців в наступному році. Це рішення може мати значущі наслідки для українців, які наразі проживають в Польщі, а також може викликати обговорення щодо гуманітарної політики країни.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button