Християнські новини

Місцеві ради можуть легітимізувати предмет христяиська етика

Місцеві ради можуть затверджувати курс християнська етика на своїх територіях, якщо матимуть консенсус з батьками.  Про це в ексклюзивному інтерв’ю “Прямому”розповіла міністр освіти та науки Лілія Гриневич.
“Якщо місцеві ради вважають і мають консенсус з усіма батьками, то вони можуть легітимізувати такий навчальний курс в межах окремої території. Вони можуть запропонувати вибірковий курс, як обов’язковий і оплатити його”, – пояснила міністр.
За її словами, Міносвіти має погоджені підручники та акредитованих вчителів з християнської етики.
“Це міжконфесійний курс, а не курс релігії, який скоріше орієнтований на загальнохристиянські принципи”, – зазначила міністр
Однак Гриневич нагадала, що в Україні Конституцією гарантована свобода совісті для усіх громадян.

Більше про курс християнська етика:

“Тому ситуація така – курс доступний для усіх за бажанням батьків, він є вибірковим, і на рівні держави мусить таким лишатись”.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button