війна

Ірпінська Біблійна Семінарія обстріляна російськими окупантами

20 березня в Україні сталося ще одне лихо для християнського світу: російські окупанти обстріляли Ірпінську Біблійну Семінарію. Вона згорає в порох. «Семінарія – це не будівля, Семінарія це студенти й співробітники. Ми сумуємо, але не хоронимо Семінарію», – сказав ректор Ігор Михайлович Яремчук.

Джерело:

Відомо, що обстріл Семінарії був у межах 8-10 години ранку 20 березня. Близько 30 мінометних снарядів потрапили до приміщення ІБС. Зазначається, що також під дах залетів заряд вибухової речовини.

Один із християнських очевидців повідомив:

«Перший снаряд попав на кухню. Інші снаряди були по всій будівлі. Обстріляли й дах. Вздовж всього даху залетів фугас. Все димить.

Я цю дату не забуду ніколи. Я вірю, що боляче не тільки мені, але і всім вам. Люди, які там, використати всі вогнегасники, але іде дуже сильний чорний дим. Друзі, моліться! Бог дав, Бог взяв. Це легко сказати, трошки тяжко пережити це. Всім благословінь».

У своєму звертанні ректор Ігор Михайлович Яремчук сказав:

«Наші очі сповнені сліз, а серце обливається кров’ю. Ми не знаємо, чому Господь це допустив. Ми розуміємо розумом, що Бог не помиляється і що “…тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре” (до Римлян 8:28), але серце кричить від болю. Дуже багато знаків питання, але я вірю, що у вічності Господь збере всі наші знаки питання і вирівняє їх у знаки оклику. І замість “Чому???” ми вигукнемо “Дякую!!!”.

Семінарія – це не будівля, Семінарія – це студенти й співробітники. Ми сумуємо, але не хоронимо Семінарію. Господь усе забрав у Йова, але повернув більше. Найголовніше залишатися вірними Богу, як написано: “…Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!” (Об’явлення 2:10). Дякую вам дорогі за ваші молитви та слова підтримки. Продовжуватимемо молитися один за одного. Люблю вас усіх. Слава Ісусу Христу!».

Ділимось ще одним свідоцтвом від Ростислава Ткаченко, дослідника історичної теології в Євангельському теологічній семінарії у Бельгії щодо цієї страшної події:

«День 25 Ще одна неділя. Час поклонятися, молитися та… Бачу ще одну українську семінарію, що горить та вмирає. Сьогодні Ірпінська біблійна семінарія з її околицями обстріляна та згоряє на порох. Отак ось росіяни та їх не шановний пан Пу разом із псевдопатріархом Кирилом “звільняють” Україну. Вони просто не потребують істинного християнського богослов’я і не мають уявлення про істинне Євангеліє.

Донецький християнський університет, Українська Євангельська Теологічна Семінарія, Ірпінська біблійна семінарія. Це теологічні школи, які були пошкоджені/зруйновані внаслідок вторгнення Росії у 2014-2022 рр. Боюся, список ще не закінчено. Але попри це, ні Україна, ні Євангеліє Христове, ні богослов’я, ні добра освіта не вимруть. Вони виживуть і принесуть багато плодів тут і в усьому світі. Ось у що я вірю».

Підтримуємо в молитві студентів та співробітників Семінарії!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button