Україна

Тисячі українців влаштовують протести у Польщі і кажуть світу: «Росія – держава-терорист»

Останнім часом в багатьох містах Польщі тисячі українців проводять протести, направлені проти Росії, вони збирались перед посольством Росії, проводили мітинг, виголошуючи: «Росія – держава-терорист».

Джерело: 1.cbn.com

Український протестувальник Андрій Миронович сказав, що він ніколи не пропустить подібних мітингів, щоб висловити підтримку своїй країні.

CBN News Миронович сказав, що через останній обстріл, бомбардування торгового центру у Вінниці та ескалацію агресивності та воєнних злочинів, люди збираються сьогодні на цьому місці, щоб донести до націй, що Росія – терористична держава.

Один українець з натовпу прокричав: «Не забувайте наших солдат, полонених на Азовсталі».

2 травня приблизно 500 українських воїнів та командирів потрапили у полон на металургійному заводі «Азовсталь». Їхні сім’ї побоюються за тих, хто зараз утримується у Росії.

У розпал лиха, через яке проходить Україна, Карен Спрінгс, яка працювала в CBN Ukraine протягом 14 років сказала, що вона помітила духовну спрагу серед українців. Вона сказала: «Багато хто був готовий прийняти молитву та отримати слово підбадьорення. Я бачу спраглих людей, відкритих для Ісуса просто зараз».

Вона сказала, що робота CBN на передовій дуже допомагає задовольняти духовні та матеріальні потреби людей.

«Чудово було спостерігати над тим, як CBN, Orphan’s Promise та Operation Blessing були на передовій та мали змогу підтримувати українців, − сказала Спрінгс, − робота нагадує безкінечність та все ж добре знати, що служіння CBN збирається знаходитись тут, задовольняючи всі потреби так довго, як тільки вони це зможуть робити».

Ніхто не знає, як і коли закінчиться війна, але саме ця підтримка потрібна зараз українцям, які страждають.

Український лікар Іванна Косило сказала:  «Дуже важливо для нас, щоб люди по всьому світу молилися за Україну. Ми можемо боротися, але без підтримки… Ми потребуємо Бога, нам потрібні люди зі всього світу, які допомагають нам. Разом ми можемо щось зробити з цим злом в Україні».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button