Новини суспільства

Мінська церква «Нове Життя» підтримує українців продуктами та ліками

Християни з Мінської церкви «Нове Життя», яка вже понад рік збирається на вулиці, через те, що влада відібрала у них будівлю церкви, підтримують українців — вони зібрали продукти та ліки та передали їх людям, які живуть у прикордонні.

Джерело: invictory

Віруючі взяли напрокат причіп для легкової машини – вмістити все зібране в салоні автомобіля не виходило. Заздалегідь було домовлено про зустріч зі знайомими людьми з України. Білоруси вирушили до обумовленого пункту. З українцями зустрілися на нейтральній зоні, не переходячи кордону. Там вони перевантажили продукти та ліки у машини тих, хто приїхав з іншого боку.

Християни доставили до сусідньої країни продукти та ліки. Їх передали в психоневрологічний інтернат та кілька місцевих сіл. Серед продуктів, які вдалося купити, соняшникова олія, гречка, цукор, макарони, борошно. Також передавали дитячу суміш і згущене молоко (його можна розводити водою і годувати маленьких дітей).

Психоневрологічний інтернат, до якого передавали ліки та частину продуктів, знаходиться на території України, неподалік кордону. Брати й сестри з «Нового життя» і раніше допомагали цій установі. Найближчим часом християни планують повторювати такі передачі.

«Нове Життя» оголосило збирання продуктів, ліків та інших необхідних речей для України.

Читайте також: 

Евакуйованим з Китаю у Нових Санжарах передали Біблії

Також віруючі продовжують підтримувати своїми фінансами служителів, які перебувають у зонах ведення бойових дій в Україні. Їхні рахунки зібрані за посиланням taplink.cc/donateforukraine.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!