війна

Мер Скадовська Олександр Яковлєв покинув місто через погрози окупантів

Олександр Яковлєв, міський голова Скадовська, що на Херсонщини, вимушений був залишити місто. Він заявив, що причина в погрозах і «пропозиції» до співпраці з боку російських окупантів.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Facebook Олександра Яковлєва

Раніше повідомляли, що 16 березня 2022 року російські окупанти взяли у полон мера Олександра Яковлєва та його заступника Юрія Плюха. Мешканці міста вийшли на мітинг та вимагали звільнити міського голову. Однак війська РФ відкрили стрільбу та застосовували сльозогінний газ. Зрештою мер повідомив у відеозверненні, що його звільнили.

Наразі міський голова Скадовська розуміє, що для багатьох було б спокійніше, аби він і надалі залишався в місті, але йому загарбники сказали однозначно: або співпрацюєш, або ідеш в підвал. Однозначно, він вважає, що користі від мера в камері небагато.

«Сьогодні я знаходжуся в безпечному місті, на постійному зв’язку з заступниками, виконком продовжує працювати в дистанційному режимі», – зазначив Олександр Яковлєв.

За його словами, робота в Скадовську та громаді налагоджена, все поки що без істотних змін.

Міський голова написав, що вони планують виплати працівникам бюджетної та комунальної сфери за першу половину квітня.

Україна – велика та неподільна. Усі націлені й працюють на перемогу, яка неодмінно буде, наголосив Яковлєв.

«Нам Бог помагає! Все буде Україна», – написав мер Скадовська.

Зазначається, що російські окупанти викрадають мешканців Херсонської області й тримають їх у ​​тюремних камерах у місті Херсон. Доля багатьох громадян невідома.

Через це в області населення регулярно проводить мирні акції протесту, однак війська РФ чинять опір людям.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!