Новини суспільстваХристиянські новини

Мінкульт пропонує телеканалам транслювати богослужіння по неділях

Міністерство культури та інформаційної політики України звернулося до Національної ради з ініціативою запропонувати вітчизняним медіагрупам, загальнонаціональним, регіональним і місцевим телерадіоорганізаціям забезпечити трансляції богослужінь, інших релігійних обрядів найбільших церков України та релігійних організацій у період, коли через пандемію коронавірусу COVID-19 та протиепідемічні заходи, яких вживає український уряд і органи місцевого самоврядування, заборонено проведення всіх масових, у тому числі й релігійних заходів та обрядів.
У Міністерстві переконані, що можливість вірян долучитися до релігійних обрядів в умовах самоізоляції позитивно впливатиме на дотримання ними режиму карантину, а також забезпечить духовну підтримку нації.

Національна рада оприлюднює звернення, аби керівники телерадіокомпаній мали змогу ознайомитися з ним докладно та  сконтактувати з Міністерством культури та інформаційної політики України  для з’ясування графіка та параметрів трансляцій.
Водночас, із 27 березня і до завершення карантину щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі телеканали Суспільного мовлення транслюватимуть богослужіння та обрядові заходи різних релігійних конфесій.

Джерело: nrada.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button