Україна

Кількість зареєстрованих біженців з України в Європі досягла 4,7 млн людей, − ООН

За даними ООН, кількість зареєстрованих біженців з України в Європі досягла понад 4 751 070 людей. Найбільше українців у Польщі, Німеччині та Чехії.

Джерело:  Цензор.НЕТ

На порталі УВКБ ООН зазначено, що число зареєстрованих біженців з України в Європі досягла близько 4,7 млн людей. Водночас загальна кількість українських біженців в Європі становить близько 7,8 млн людей.

Зазначається, що найбільший приріст за останній місяць показали Німеччина – близько 206,5 тис., Польща – близько 38,9 тис., Франція – близько 14 тис., Румунія – 11,7 тис. та Чехія − близько 9,5 тис.

Відомо, що найбільше біженців зі статусом тимчасового захисту в Польщі – 1 млн 507,89 тис. при тому, що в країну з України, за даними польської прикордонної служби, з початку війни прибуло 8,008 млн осіб, а у зворотному напрямку відбуло в Україну 6,196 млн.

Водночас в Україну, за даними ООН, з 28 лютого до 22 листопада в’їхало (без урахування даних Угорщини, РФ та Білорусі) 7,939 млн осіб.

Читайте також:

Крім того, окремо ООН зазначає Росію та Білорусь, український кордон з якими перетнули відповідно 2 млн 852,4 тис. та 16,71 тис. осіб. Проте після 3 жовтня дані щодо Росії перестали оновлюватися, тоді як по Білорусі вони застаріли. 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button