СвітХристиянські новини

«12 могутніх сиріт»: кінострічка про те, як віруючий тренер вплинув на дітей-сиріт – майбутніх відомих футболістів

«12 Mighty Orphans» («12 могутніх сиріт») – це новий фільм, який представила компанія Sony Pictures Classics з нагоди Дня батька. У кінострічці йдеться про справжню історію футбольної команди «Mighty Mites» – дітей-сиріт з Форт-Уорт (Техас), яких тренував віруючий футбольний тренер. Події відбуваються під час Великої депресії в Америці. Команда «перейшла від гри без взуття до гри на чемпіонаті штату Техас». Кінострічка вийде в усьому світі 18 червня, а в Техасі вийшов 11 червня.

Джерело: invictory.org з посиланням на christianpost.com та svitogliad.com

Режисер фільму Тай Робертс наголосив, що ця історія – про вплив на дітей: як їх направляти й наставляти, як готувати до життя у світі, готувати до успіху, навчати їх дисципліни й командної роботи, а також всього того, чого серед іншого вчить футбол і спорт.

Історія була адаптована з однойменної книги бестселлера Джима Дента. В ролі тренера Расті Рассела виступив голлівудський актор Люк Вілсон.

За словами Робертса, все, що Расті Рассел пережив у своєму житті, ґрунтується на збереженні віри, самомотивації і впевненості, що життя складеться таким чином, як він мріє.

За реальною історією, Расті Рассел є віруючим тренером, який змінив життя сиріт під час Великої депресії в 1930-х роках. Расті залишив значиму посаду головного тренера в добре забезпеченій середній школі, яка претендувала на чемпіонат штату, і поїхав зі своєю дружиною Хуанітою допомагати хлопчикам дитячому будинку.

Сім’я присвятила своє життя початку освітньої та футбольної програми, яка привела до успіху багатьох дітей, на яких вони вплинули.

Творці фільму вирішили використовувати у своїй кінострічці важливу біблійну історію, а саме, коли тренер закликає дорослих в дитячому будинку мати «таку віру в цих хлопців, яку мав Давид, коли йшов проти Голіафа», коли вони почали розвивати свої футбольні навички.

На думку режисера, ця біблійна історія є відмінною аналогією.

Читайте також:

У підсумку кожен член команди Might Mites продовжував домагатися успіху завдяки впливу Расті Рассела. Деякі перейшли до НФЛ, інші стали героями війни, а також професорами та лікарями.

Нагадаємо, що на сторінці в Instagram творці фільмів «Переможець», «Відважні» і «Командний пункт» Алекс і Стівен Кендрік повідомили, що готуються до зйомок нового повнометражного фільму, заснованого на реальних подіях. У новому фільмі актор Кірк Кемерон виконає головну роль.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button