Новини суспільства

Понад 55 % українців отримують інформацію з месенджерів і соцмереж

Згідно з даними соціологічного дослідження компанії Gradus Research Company, основним джерелом споживання новин для українців є цифрові платформи − понад 55 % отримують інформацію з месенджерів і соцмереж. Сьогодні телевізійні новини продовжують дивитися близько 40 % людей.

Джерело: detector.media

Дослідження проводили на замовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це розповів член правління Суспільного, відповідальний за маркетинг, Андрій Таранов.

Цю тенденцію підтверджують і показники Суспільного, де за пів року кількість підписок на цифрових платформах зросла у 2,5 раза й досягла шести мільйонів.

«Під час війни швидкість отримання правдивих новин може врятувати життя, тому ми побачили грандіозне зростання підписок на диджитал-платформах. Особливо це стосується регіональних мереж, де наші підписки зросли до 4 млн», — зазначив Таранов.

За даними соціологів, Facebook є тією соціальною мережею, яка найчастіше згадується як джерело новин про Україну (90 %). Лідером серед месенджерів є Telegram (89 %).

За словами Андрія Таранова, стрімке зростання соціальних платформ не означає, що лінійні ЗМІ зникнуть.

«Новини з телебачення сьогодні продовжують споживати близько 40 % людей. У телебачення, сайтів, радіо, соціальних платформ різні завдання та відмінності аудиторії. Якщо сайти та соціальні платформи — це про короткотривале споживання новин: зайшов, прочитав, вийшов, то глядач може дивитися ТБ 1-5 годин та більше. Тому потрібно посилювати взаємодію всіх платформи, щоб вони контентно доповнювали одна одну», – пояснив він.

Читайте також:

Google поміщає в чорний список християнські сайти

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни соцмережі Суспільного перетнули позначку у 6 мільйонів підписників. У середньому щомісячна кількість унікальних користувачів на сайті «Суспільні Новини» становить майже 7 мільйонів, перегляди у Facebook зросли до 200 мільйонів, на YouTube – до 30 мільйонів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!