Блог Андрія Савича

Ми просто друзі та формула закоханості

Якось один капелан ВМС США проводячи групу дошлюбного консультування на військовій базі запитав моряків: “Хто з вас має друзів протилежної статі?” Весь клас підняв руки. “Чиї наречені мають друзів протилежної статі?”  Весь клас підняв руки. І останнім питанням було: “Кого з вас це влаштовує?” Моряки стали переглядатися, намагаючись зрозуміти, яка ж правильна відповідь, але врешті-решт знову весь клас підняв руки. Після того капелан описав формулу закоханості, за якою стосунки прогресують і виходить за межі дружби.

Ось, що він розповів:

“Я знаю, що тут є люди, які вважають, що їхня наречена − це єдина у світі дівчина, у яку вони могли б закохатись. Однак, дозвольте мені розвіяти цей міф. Існує формула кохання, і вона досить проста.

Людина протилежної статі + час, проведений разом + близьке спілкування

Необхідно лише ці три речі і вас буде серйозно приваблювати інша людина. І це може статися з кожним, навіть з одруженим чи заміжньою. Я наполегливо відмовляю вас, молоді люди, продовжувати таку дружбу. Ви думаєте, люди, які мають коханців, з самого початку планували подружню зраду? Звісно, що ні! В більшості випадків так трапляється, тому що пари не встановлюють межі, в яких вони можуть взаємодіяти з протилежною статтю. І коли вони сваряться, то йдуть поділитися своїми проблемами до своїх друзів. Коли це часто повторюється, у їх стосунках з протилежною статтю виникає близькість, інтимність, а це своєю чергою веде до роману. Буває, що хтось з подружжя часто буває у відрядженнях, а інший/інша проводить багато часу з подругою/другом. І знову ж, все це відбувається за формулою: “людина протилежної статі + час, проведений разом + близьке дружнє спілкування”. Це не поодинокі випадки. Таке трапляється дуже часто. Для того, щоб ситуація погіршилась достатньо додати в цю формулу алкоголь. Тоді може статися будь-що. Один ковток – і гальма вже не працюють.”

Читайте також:

Досить важко мати близькі стосунки з протилежною статтю без виникнення певних почуттів.  Це не є неможливим, але це дуже складно.

Схожі статті

Дружба з протилежною статтю – це дуже важлива тема, яку кожна пара має обговорити ще до весілля. Коли ця тема не обговорюється, це може спричинити конфлікт у шлюбі, а інколи й зруйнувати його.

А як ви ставитеся до дружби з протилежною статтю в цілому і в шлюбі зокрема?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button