Притчі

Притча про токсичність

У заячу нору заповзла змія. Зайці злякалися, але вона їх заспокоїла:
— Не бійтеся мене, мені так самотньо, я не маю друзів, і я хотіла б дружити з вами. Я мудра істота і мені є чим поділитися.

— Добре, — сказали зайці й почали спілкуватися зі змією. Вони провели в розмовах весь вечір, а потім змія вкусила одного із зайців і виповзла.

Наступного дня вона повернулася.

— Не проганяйте мене! — попросила вона, — ми ж друзі й потрібно приймати один одного такими, якими ми є. Я – змія, жалити – моя природа. Але я намагатимуся більше цього не робити.

— Добре, — погодилися зайці і все повторилося. Змія розповідала зайцям мудрі притчі, а потім вкусила іншого зайця і виповзла.

Коли змія знову приповзла, вхід у нору загороджував камінь. Змія довго вмовляла зайців помиритись, але вони не погодилися.

Схожі статті

— У світі дурнів розумний завжди самотній, — прошипіла змія і поповзла, скривджена зрадою друзів.

Читайте також:

Отак розумні токсичні люди можуть все перевернути на свою користь. Якщо вас ранять, навіть якщо це найрозумніші істоти на світі, не пускайте їх у свою нору.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button