Християнські новини

У Слуга народу збираються ратифікувати Стамбульську конвенцію

Майбутній депутат від цієї партії Богдан Яременко заявив, що ратифікація документу буде одним з перших законопроектів у новій Верховній Раді.
Стамбульська конвенція – міжнародна угода Ради Європи, кінцева редакція якої була прийнята 7 квітня 2011 року.
Прихильники Стамбульської конвенції зазвичай позиціонують цей документ як такий, що спрямований на запобігання домашньому насильству. Натомість противники вказують на те, що справжньою метою Стамбульської конвенції є нав’язування державам феміністичної та ЛГБТ-ідеологій.
Так, зокрема, Стамбульська конвенція прокладає місток до відмови у законодавстві від звичних уявлень про те, що люди поділяються на чоловіків та жінок. Йдеться про заміну поняття статі поняттям «гендерної ідентичності» – нібито чоловіків і жінок не існує, натомість існують лише носії десятків різновидів «гендерної ідентичності».
Наразі Стамбульську конвенцію відмовилися ратифікувати низка європейських держав: Велика Британія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Словаччина.
Затвердження Стамбульської конвенції нерідко супроводжувалися масовими акціями протесту. Зокрема, у березні минулого року акції протесту проти ратифікації угоди у Хорватії об’єднали до сорока тисяч учасників.
Окрім того члени Ради Церков одностайні в тому, що українська держава має вживати дієвих заходів для протидії домашньому насильству. Однак це не повинно відбуватися зі шкодою для моральних засад українського суспільства, не повинно викривляти у дітей і молоді розуміння повноцінної сім’ї, задуманої Богом як союз чоловіка і жінки, що відповідає природі людини, наголошувалося на зустрічі.
На думку релігійних діячів, Стамбульська Конвенція вперше на міжнародному рівні викривляє розуміння поняття “ґендер”. Тепер під “ґендером” пропонують розуміти не стать – жіночу та чоловічу, а “соціально закріплені ролі, поведінку, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків”.
Ці побоювання підкріпляються тим, що Конвенція гарантує захист від дискримінації за ознакою “ґендерної ідентичності” та “сексуальної орієнтації”, що робить поняття “ґендер” залежним не від природних статевих ознак, а від самоідентифікації особи. У підсумку, наявні в законодавстві України поняття “ґендеру”, “ґендерної рівності”, “ґендерної політики”, “ґендерно-правової експертизи” через тлумачення Стамбульської Конвенції можуть бути витлумачені не в розумінні рівності жінок і чоловіків, а в інтересах осіб, які ідентифікують себе як жінки або чоловіки.

Більше про негатив від ратифікації Стабмбульської конвенції:

Такий підхід, на думку Ради Церков, може зробити Стамбульську Конвенцію інструментом для популяризації в українських школах і університетах нових “ґендерних ролей” та одностатевих стосунків, що було б згубним шляхом для України. Це занепокоєння обумовлюється тим, що Конвенція прямо передбачає обов’язки держав-підписантів щодо навчання учнів “нестереотипним ґендерним ролям”.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: bastion.tv

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button