УкраїнаХристиянські новини

Легалізація зброї, проституція та марихуани: що про це думає Разумков?

Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради вважає, що українське суспільство не готове до легалізації короткоствольної зброї та проституції. Не підтримує він і декриміналізацію легких наркотиків. Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на інтерв’ю Разумкова з «Українськими новинами»
Щодо зброї, Дмитро вважає:

«Я не впевнений, що суспільство в повній мірі до цього готове».

Про легалізацію легких наркотиків, наприклад, марихуани, в тому числі в медичних цілях, Разумков відповів так:

«Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав і, якщо ми говоримо про медичні цілі, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з’являються погані ідеї. Тому не підтримую».

Також спікер ВР відповів і щодо проституції:

«Вважаю, що це не для українських реалій. Не думаю, що ментально, релігійно та історично українське суспільство буде готове до легалізації цієї сфери послуг».
[sc name=”futerblock” ]

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button