СвітХристиянські новини

Майже 4 з 10 дорослих американців живуть без пари – одиноких людей стає більше

Близько 4 із 10 дорослих американців, згідно з новим звітом дослідницького центру Pew, живуть без партнера, і ця тенденція зростає с кожним роком.

Джерело: christianpost.com

За даними перепису, Pew, 38 % дорослих американців у 2019 році не проживали разом із партнерами. Ця статистика збільшилась у порівнянні з 29 % зареєстрованих у 1990 році.

Тенденція зменшення кількості одружених пар склала 53 % у 2019 році у порівнянні з 64 %, у 1990 році. Тим часом процент тих, хто співмешкає склав 6 % у порівнянні з 4 % у 1990 році.

Старший науковий співробітник Pew Річард Фрай та директор з соціальних тенденцій Кім Паркер у своєму аналізі написали, що головна причина зростання кількості одинокого населення зумовлена зниженням кількості укладених шлюбів серед людей працездатного віку.

Хоча до статистики потрапили ті, хто вже перебував раніше у шлюбі (тобто розлучені та вдівці), їх щодалі більша кількість у порівнянні з 1990 роком відбулась через неодружених людей взагалі.

Дослідники також розглядали розрив у добробуті між одруженими та неодруженими.

Звіт включав цілий ряд показників економічного та соціального статусу, і виявив, як правило, гірший матеріальний стан у людей без партнерів в порівнянні з тими, хто одружений або співмешкає.

Відсутність партнера впливає на те, що у людини в середньому нижчі заробітки. Такі люди рідше працевлаштовані чи економічно незалежні. Вони також мають нижчі освітні показники і, швидше за все, будуть жити з батьками.

Останніми роками все більше дорослих американців відчувають так звану «епідемію самотності».

У січні 2020 року, до того, як у США почався карантин, глобальна страхова компанія Cigna провела опитування серед близько 10 400 дорослих, в результаті якого 61 % респондентів повідомили про самотність.

Президент і генеральний директор компанії Cigna Девід М. Кордані також заявив про тенденції збільшення використання технологій та віддаленість на роботі. Культура постійної праці робить американців більш напруженими та менш відпочившими, саме тому вони витрачають більше часу у соціальних мережах, а менше − з друзями та родиною.

В бізнесі це призводить до меншої залученості та продуктивності. Для протистояння цим проблемам вдома та на роботі, рекомендовано налагоджувати соціальні зв’язки та покращувати стан здоров’я для кращого загального самопочуття та життєвого тонусу.

За торішніми даними Інституту у Вірджинії for Family Studies та американського Бюро перепису населення США, у 2019 році виявлено найнижчий рівень розлучень за останні 50 років.

Згідно з ними, рівень розлучень складає 14,9 на кожні 1000 шлюбів у 2019 році.

Директор з досліджень IFS д-р Венді Ван сказала журналістам The Christian Post, що на сьогодні люди одружуються пізніше, і рідше складають шлюб, про який можуть пожаліти. Це пояснює, чому рівень шлюбу в США є рекордно низький.

Читайте також:

Рівень розлучень серед дорослого населення з вищою освітою нижчий, ніж серед тих, хто його не має взагалі.

У квітні 2020 р. Національний центр статистики та охорони здоров’я підготував звіт про кількість шлюбів за період з 1900 по 2018 рік. У звіті зазначено, що процент пар, які укладають шлюб рекордно низький за останні більш ніж 100 років.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button