Новини суспільстваХристиянські новини

Кримінальна відповідальність за вимогу обов’язкової вакцинації – Петиція

Петиція Бондара Вадима Сергійовича, яку він створив 12 серпня 2021 року «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» набрала необхідні голоси для розгляду.

Джерело: petition.president.gov.ua

На момент публікації новини петиція набрала 26663 голосів з 25000 необхідних. Автор петиції вимагає запровадити кримінальну відповідальність за примус до вакцинації.

Все більше інформації надходить про те, що працівники державних установ та навчальних закладів стикаються з тиском щодо майже обов’язкових щеплень.

За словами автора петиції потрібно запровадити кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Примус до вакцинації з загрозою звільнення та/або відмови у роботі рівнозначна поняттю «обов’язкова вакцинація».

Автор наголосив на забезпеченні громадянам права самостійно вирішувати, чи потрібно їм робити щеплення чи ні.

Читайте також:

Причиною петиції є недопрацювання української медичної системи, які виражаються в наступному:

  • Перед вакцинацією медичний персонал не проводить медичний огляд (не визначають наявність хронічних/пухлинних захворювань; не враховують побічні ефекти; відсутність реєстру деяких видів вакцин відповідно ВООЗ).
  • Медичний заклад повністю звільняє себе та своїх працівників від відповідальності за наслідки вакцинації шляхом підписання угоди з вакцинованою особою.
  • Усі державні органи позбавляють людину права вибору та змушують її вакцинуватися, а якщо вони відмовляються, то погрожують звільненням чи відстороненням від роботи.
  • Якість вакцин, що імпортуються в Україну, дуже сумнівна. З огляду на корупцію України є ймовірність поганої якості вакцини у 50%.
  • У жодній вакцині досі немає чіткого опису можливих побічних ефектів.
  • В Україні є випадки летальних наслідків після вакцинації, але про це не повідомляють засоби масової інформації через замовчування медичними установами.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button