СвітХристиянські новини

Міжнародне християнське посольство в Єрусалимі проведе Свято Кущів онлайн

Протягом 40 років на єврейське свято Кущів Міжнародне християнське посольство в Єрусалимі влаштовує грандіозну подію для християн усього світу. В цьому році у зв’язку з епідеміологічною ситуацією свято пройде онлайн – з 2 по 8 жовтня. Повідомляє БОГ NEWS.

«Це пророче твердження, що наш Господь дійсно скоро гряде. Він заявляє Ізраїлю і народам, що настає новий день. Цар має прийти, і ми тут, щоб радіти Його швидкому прибуттю та силі, яка перетворює», – запрошує Юрген Бюлер, президент ICEJ.

До святкування онлайн приєднаються міжнародні спікери, лідери поклоніння, вчителі. Серед них: Анна Грем-Лотц, Хайді Бейкер, Йоун Хун Лі, Робберт Морріс, Анна Пауло, Маттс-Ола Ісхоел, Борис Грісенко, Сергій Шидловський, Борис Васюков та інші.

«Насолоджуйтеся потужними біблійними проповідями місцевих ізраїльських і міжнародних служителів, а також виступами деяких ваших улюблених виконавців поклоніння з Ізраїлю та інших країн», – зазначає Юрген Бюлер.

У програмі: семінари, віртуальний тур по Ізраїлю, час поклоніння і багато іншого. В рамках події відбудеться святкування 40-річчя від дня заснування Міжнародного християнського посольства в Єрусалимі.

«Не втратьте цю можливість пережити Божу присутність абсолютно по-новому», – запрошують організатори.

Подія транслюватиметься на сайті ICEJ і каналі БОГ.TV. Для участі необхідно зареєструватися. Реєстрація платна.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button