Сім'яХристиянські новини

«М.О.М.Е.Н.Т.и сімейного поклоніння» – нова книга для сімейного поклоніння

Пастор Сергій Сологуб, автор книги «М.О.М.Е.Н.Т.и сімейного поклоніння», написав своє видання для допомоги батькам. У виданні зібрані 25 унікальних конспектів зустрічей для сімейного поклоніння. До того ж книга містить у собі QR коди посилань на відеоролики та матеріали по кожній темі. Повідомляють abc.bogoiskatel.com та Сергій Сологуб.

Автор книги зазначає:

«М.О.М.Е.Н.Т.и сімейного поклоніння» – наша друга книга з теми сімейного поклоніння, яку ми видали разом з «Місією Євразією». Як і наша перша книга «Абетка поклоніння у сім`ї» ця книга також складається з двох частин: мотиваційної та практичної. У першій частині книги ми детальніше розповідаємо про біблійну основу 6 елементів сімейного поклоніння (акровірш «момент»). Друга частина – це 5 циклів по 5 зустрічей (загалом 25 готових тем) на тему місії, якостей характеру, героїв Біблії, християнських свят у колі сім`ї та вивчення п’яти розділів по книзі Якова».

Також він підкреслив, що видання задумане як медіакнига, тобто містить у собі QR коди посилань на відеоролики та матеріали по кожній темі.

«М.О.М.Е.Н.Т.и сімейного поклоніння» – нова книга для сімейного поклоніння

На сайті йдеться, що конспекти побудовані за моделлю «М.О.М.Е.Н.Т.» з шести елементів, про які можна дізнатися докладніше під час читання. Ці зустрічі були випробувані на практиці в родині автора.

Вони зібрані в п’ять циклів:

  • Цикл про місію – п’ять зустрічей, що надихають до місіонерства: Північна Корея, Італія, Японія, Єгипет, Індія;
  • Цикл про героїв Біблії – п’ять зустрічей на тему героїв Біблії: Закхей, Озія, Ной, Ілля, Неємія;
  • Цикл тим – основи віри, мова, любов, планування, цілісність;
  • Цикл у свята в колі сім’ї – Різдво, Новий рік, Великдень, День П’ятидесятниці й День Подяки;
  • Цикл по книзі Біблії – вивчення п’яти глав послання Якова.

Кожна зустріч не тільки зачіпає актуальну тему, але також розкриває певну якість Бога, Який гідний слави та хвали в колі наших сімей. «Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки» (Приповісті 3:6).

Також відомо, що наразі книга є тільки російською, але вже за підтримки УБТС (Української Баптистської Теологічної Семінарії, м. Львів) видання перекладається на українську.

«Маємо надію, що до Великодня вона вийде українською мовою», – пише автор.

Для замовлення книг треба заповнити форму, яка розташована на сайті:

http://abc.bogoiskatel.com/bookmoments/

Очікуване пожертвування за одну книгу – 110 грн.

Читайте також:

Відгуки про книгу:

Олександр Савич, пастор, керівник пасторського факультету УБТС.

«У Сергія є унікальна здібність – просто, творчо та по-біблійному практично привести вас до роздумів про Бога та поклоніння Йому. Я пережив особисто багато разів, коли слухав його. У своїй книзі він навчить вас робити це всією родиною. Мабуть, це найкраще, чому батьки зможуть навчити своїх дітей – поклонятися Богу не формально, щонеділі, а кожного дня у всьому, що вони роблять. І ця книга допоможе в цьому. Одного разу я почув таку фразу: «Батьківство – це навчити дітей жити без батьків». Я б доповнив до цього – це навчити дітей поклонятися Богу».

Микола Романюк, старший пастор Ірпінської біблійної церкви.

«І пильно навчиш цього синів своїх… (Повторення Закону 6:7) – це божественне веління батькам прищеплювати слухняність і щиру, віддану любов до Всемогутнього Бога. Ці слова біблійного автора спонукають батьків до творчості та винахідливості. Якщо ви не схильні до творчості, чи вам просто потрібне свіже натхнення для сімейного поклоніння – ця книга Сергія, батька трьох дітей, стане в нагоді! Окрім важного підбадьорення привнести духовний елемент в сім’ю, ви знайдете перевірені досвідом практичні ідеї, які зможете повторити у своїй сім’ї. Ця книга – нагадування нам, батькам, про нашу ключову відповідальність перед Господом Богом: проявити у своїй вірі Йому слухняність та любов й передати це нашім дітям».

Євген Бахмутський, пастор-вчитель РБЦ (Москва), доктор практичного богослов’я.

«З радістю вітаю виникнення чергової книги Сергія Сологуба для сімейного поклоніння. Це найсправжній посібник з прекрасним набором практичних інструментів і корисних порад, яке служитиме для творчого духовного спілкування в кругу родини. Також важливо відзначити, що побудова книги за тематичними циклами робить її актуальною на різних етапах розвитку дітей».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button