війна

У Часовому Яру було зруйновано будинок пастора

У Часовому Яру було зруйновано будинок пастора церкви внаслідок прямого влучення. Молоді батьки з п’ятьма дітьми залишилися без нічого: одяг, меблі, іграшки, фото та вся інша пам’ять – все перетворилося на попіл.

Джерело: facebook.com/pavel.kobzar

Про це повідомив Павло Кобзар у Фейсбук.

«Сумно… Тяжко… Почуття якоїсь незрозумілої самотності. Будинок наче людина… так багато спогадів… Моліться − в цьому гаряча потреба. Рік у нас весь у випробуваннях… Син, дочка, війна, дім. Кудись веде Він нас… Не знаємо, чому так веде. Світлану підтримую, сам сльози стримую…Все як у тумані, як уві сні… не віриться», – пише пастор Артем.

За час війни пошкоджено багато майна служителів та знищено багато Домів молитви. Війна − це завжди втрати. Віримо, що настане день перемоги й тоді з Божою поміччю все відбудується.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!