СвітХристиянські новини

Лукашенко звинуватив білоруські костьоли в антидержавній пропаганді

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не збирається закривати католицькі костели в країні, незважаючи на те, що ті вели “антилукашенківську пропаганду”. Про це повідомляє Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».
Держагентство БелТА повідомляє, що у вівторок Лукашенко заявив:

«Ви ж подивіться, ми костели не закрили, навіть якщо вони вели антилукашенківську, антидержавну пропаганду. Ми їх не закрили, навпаки, намагаємося підтримати, захистити. Ви це бачили на площі. Правда, фейк влаштували, що ми там в костел не пускали».

Президент пообіцяв: «У Білорусі костели працювали і працюватимуть». Він впевнений, що «ніякого накату держави на католицьку, православну церкву, мусульман, юдеїв – хто б тут не був – ми ніколи не допустимо. Тому що це наша гордість – конфесійний мир, національний мир. Ми завжди цим пишалися і будемо пишатися».

Також Лукашенко заявив, що Тадеуш Кондрусевич, глава білоруської католицької церкви, не був пропущений з Польщі до Білорусі, оскільки «отримав завдання на польській стороні».
А коли стало відомо, що 26 серпня під час розгону акції протесту на площі Незалежності в Мінську, за свідченням очевидців, ОМОН заблокував близько 100 учасників акції в Червоному костьолі, Президент Лукашенко, зіславшись на представників ОМОНу, заявив, що «ті захищали від натовпу мітингувальників тих, хто молився в храмі».
[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button