Світ

Лозанський рух об’єднує євангельських європейців для місіонерства

Тисяча лідерів церков та місій із сорока країн зберуться наступного тижня, щоб разом подумати, помолитися та обрати подальший шлях для місії в Європі.

Джерело: evangelicalfocus

Конференцію, названу «Збір», було заплановано Lausanne Europe на листопад у Віслі, Польща. Пандемія коронавірусу не дозволила провести фізичний захід, тож замість нього з 17 по 20 листопада пройде онлайн-збір. Ларс Дале, голова організаційного комітету, каже, що онлайн-збір дозволить взяти участь більшій кількості людей, ніж 800 делегатів, запрошених спочатку.

У рамках підготовки до збору, що відбудеться у листопаді, групи впливу збиралися щомісяця протягом півтора року по всій Європі. Вони читали спеціально підготовлені для них статті та доповіді, обговорювали та молилися про питання, пов’язані з місією та євангелізацією у дедалі більш секулярній Європі.

Тепер члени групи впливу зустрінуться з іншими та разом розглянуть питання. Міграція та її вплив на Європу – одна з ключових тем, яка обговорюватиметься у рамках обширної програми семінару. Християнські лідери з більшості країн світу, що живуть у Європі, поділяться своїми думками й досвідом служіння в середовищі, що швидко змінюється. Євангелічна відповідь на зміну клімату та гендерні питання – серед інших тем, які обговорюватимуться на 70 семінарах.

Зі своїх будинків та церков учасники відвідуватимуть пленарні засідання, слухаючи біблійне вчення з Послання до Филип’ян, та братимуть участь у семінарах. Деякі національні групи, такі як німецька та норвезька делегації, зустрічатимуться фізично у своїх країнах і разом братимуть участь у частині онлайн-програми. Багато національних груп зберуться наприкінці конференції, щоб обговорити подальші дії. Мова конференції − англійська, але можливий синхронний переклад німецькою, французькою та іспанською мовами.

Достатньо часу приділяється і для нетворкінгу, де люди можуть зустрічатися в невеликих групах в режимі онлайн і навіть обідати з улюбленим спікером. Все це стало можливим завдяки команді експертів у галузі інформаційних технологій. Вони та організатори конференції працюватимуть із Міжнародної церкви «Маяк Саутгемптона» у Великій Британії.

Читайте також: 

2024 року Лозанський рух відзначатиме своє 50-річчя. Біллі Грем став ініціатором проведення початкової конференції у Лозанні, Швейцарія, у 1974 році. Результатом цієї конференції стала Лозанська угода, яка вважається одним із найважливіших церковних документів 20-го століття. Онлайн-збір у Європі є однією із серії регіональних конференцій по всьому світу, що передують перспективному глобальному святкуванню Лозанського руху у 2024 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button